huntkriimsilm

Munad&korvid.

Unustasin rohud võtmata ja hakkasin remonti tehes järsku ulguma nagu üksik hunt. Lihtsalt lampi. Istusin oma kipakale redelile ja läks lahti. Üüüäääää!
Mulle jõudis kohale eelmisel päeval kuuldu. Et kui ma ei tee veebi, siis ma palka ei saa. See tähendabki ju seda, et jäängi paralleelselt neid kuradi sitapotte uninstallima! Sest arved tahavad maksmist.

Üüüüäääää!
Aga miks ma siis veebi ei tee? Sest ma lõikan neid kuradi kõrvadega mütse välja!
Kui ma seda ei tee, siis istub õmblejannasid tükki neli ja keerutab pöidlaid ning siis ei saa üldse keegi mingit raha.
Ma hullult tahaks arvutis nokkida (see ongi palju põnevam kui lõikekettaga kangast järkida), aga see hakkab sisse tooma kunagi hiljem. Mul on arved ära maksta vaja pigem kohe.
Üüäääää…… jälle see vana öökima ajav dilemma, et äraelamiseks peab tegema tööd ning huvitavamaid asju ei saa teha, sest need ei too kohe raha sisse, aga raha on kohe vaja ja raha teenimisest ei jää huvitavamate asjade tegemiseks enam aega järgi, sest päevas on kindel arv tunde… üüäääää!

Ja kui nüüd ähvardub, et palka juurdelõikamise ei makstagi, tuleb midagi veel mingist ajast, aga kuskil mujal lisaks teha. Munad&korvid, eks. Nii lihtsalt on. Ma võin igast asju tahta, aga teha tuleb ikka seda, mille eest mingitki raha siiski saab.

Uninstalled!

Seega kangutasin ma täna, pühapäeval, peldikupotti ja tegin torutöid. Pärast seda koristan kõike kaasnevat ja küürisin seal kange kemikaaliga põrandat ja seinu, et värskema kihi peale saaks panna. Vahepeal käisin kaemas kuidas krunt kuivab – kahe tunni asemel on möödunud juba neli! – ja võib-olla on pahtel ka seinas vaevaks võtnud juba väheke tahedam välja näha. Puumaja iseärasused, mai äss, midagi ei kuiva kirja järgi. Teoorias oli mul plaan krunt toas, krunt köögis, esimene kiht värvi toas, esimene köögis, teine toas, teine köögis. Kõik ühel päeval. Jee.
Kas panna nüüd alumine rida keraamilisi plaate köögi kraanikausi juurde kohe või alles siis kui see peldikupõrand ka tegemisse läheb, et saaks ühe riistapesuga?

Mina olen DJ.

Võib-olla ma jaksan õhtul 15 minutit prantsuse keelt õppida. Iseendakese vaimse tasakaalu jaoks midagigi.

7 thoughts on “Munad&korvid.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s