#stayhome

Meie armastame. Iseennast.


Haigestuvad ainult nõrgad ja need, kes kardavad. Nemad peavadki ära surema. Maakera on ülerahvastatud.
Immuunsüsteemi looduslike vahenditega, esiisade meetodil tugevdanud või ka uusimaid avastusi kasutanud (kubemetäide vastane vahend, antidepressant, reumarohi, sitapotipuhastusvahend jne) ja muidu tervislikke eluviise harrastav inimene ei vaja vaktsiini ning ei pea oma põhivabadusi piirama. Las haiged ja hirmunud istuvad kodus.
Nõuda teiste kaitseks avalikes kohtades tervelt inimeselt hingamisvabadust piirava maski kandmist on haigete ja hirmunute poolt tõsine egoism, mida ei ole põhjust tolereerida. Iga inimene peab kõigepealt ikka issenda tervisele mõtlema.
Ja kui juhtubki nii, et ikkagi jääb see eriti terve haigeks, siis haigla triaaz peaks loomulikult solidaarsusest eelistama vaktsineerimata inimest, sest tema pole meditsiinisüsteemi ju varem koormanud nagu eelnevalt haiged inimesed. Evolutsioonis ja praeguse sõjaseisukorra ajal tuleb eelis anda tugevamatele. Vaktsineeritud on ainult hirmunud inimene ja seetõttu on ta edasi elamiseks liiga ebastabiilse närvikavaga.

Ärge küsige, kust sellist puhast kulda puistub.
Eks ikka sealt, vabadusvõitlejate, konservatiivide ja tõeliste patriootide ridadest, kus au sees on oma peaga mõtlemine, aga ka ravivad kristallikesed, esoteeriline, mütoloogiline ja religioosne kirjandus, mis pakub lihtsaid lahendusi, kui vaid piisavalt õigesti uskuda.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s