huntkriimsilm

Kui käsi võiks haarata popcorni järele

Kassid, eksole. Ja suunamudilane. Ja mehele meele järgi olemine ilmselt sealhulgas.

Photo by Magda Ehlers on Pexels.com

Jeah. Ma isegi ei teadnud, kesse see meitel see nii erilise pealuuehitusega eeskuju on. Pärast Hispaania kuningriigi printsessi postitust lasin Väiksel Hipil kähku ülevaate anda enesele. Kaugel olen ma ikka tänapäevastest trendidest, kaugel. Et nii olulised maamärgid kõik puhta teadmata.
EDIT: Henry võtab kokku.
Alles see oli päevake või paar tagasi kui mind hariti teemal, kes ikkagi loeb ilma ühegi kommentaarita, aga siiski juba aastaid peetavat ilusuuna mudimisblogi, mille kätte mina oleks poole-teise-kahe postituse juures peaaegu ära koolnud igavusest.

Ehk et kuskil siin, mu kõrval, on maailm, mis on palju suurem ja olulisem ning kust mina peaks siis (järjekordse koolituse raames!) enesele õngitsema satsiseeliku ja tüllkleidi kliendi. Tänane teema on kanalivalik ja ei, mul pole kõige vähematki aimu, kuidas mõtleb tõeline ja vist eelkõige naine, kelle vannitoas (kas jah?) võiks ilmselt olla beauty fridge. Kust ja kas ta peaks mind seelikuid leidma? Kuidas ostavad riideid need pepu punnis poseerivad, mokad mahlaseks süstitud, võimsate ripsmelehvikutega tiigermiigerid või iseendast siiras vaimustuses brigittesusanned jne, kelle eeskujul kõik varateismelised oma vanemate rahakotis telefonis sajalisi krediitkaarti luftitama tormaks.
Kuigi parim klient, kellele tõesti tahaks omanäolise seeliku luua, on pigem 30+ aastat tagasi vanaema pitskardinaga printsessi mänginu. Ärge küsige, kust nemad veel ostavad enesele mitte nii väga kapselgarderoobi. Ma ränga vaevaga olen aru saanud, et tänapäeval keegi ilmselt kuskil ostab telefoni kaapides midagi. Ja üleüldse pole vaja minu enese otsa ka vaadata. Ma käin riides nagu oleks garderoobis pirn läbi põlenud ja nii juba aastaid. Ei sega üldse. Odav on ka.
Aga ma tahaks seelikuid edasi teha!
Et mitte kirjutada kuskile jumalast hüljatud kohta tuhandet neljasada tähemärki “sisu”, millega kõige vähematki mitte öelda.

Tänase (töö)päeva lõpuks olen ma igatahes täiesti läbi. Mul tuleb välja mõelda asju, millest üldse aimu ei ole. Ise veel tahab naine olla, öhhöhhööö, jah?
Turunduskanalid.
Kuidamoodu, kuhu ma peaksin kogu pitsi ja tülli kanaldama. Kümnesekundilised stoorid tekitavad igatahes juba ette epilepsiat.
Võib-olla ma peaks vahelduse ja terve mõistuse säilitamise mõttes metsa ära minema nüüd. Ning seal natukene palju prantsuse keelt õppima. Tagasi tulles aga kaema, et äkki Makital on mõni uus akutööriist, mida kindlasti vaja oleks.

P.S.
Ma räägin, onju.
Elage selle teadmisega.

8 thoughts on “Kui käsi võiks haarata popcorni järele

 1. Koroona esimese laine ajal märkasin, et vist Amazonis olid müügil ühe Eesti väikefirma käsitöönduslikud maskid, briti ostjad kiitsid taevani ja seletasid, et kallis küll, aga hinda täiega väärt.

  Aga sa oled kindlasti ise juba ammu ära kaalunud, kas tasuks neti kaudu välisturule minna või mitte.

  Like

 2. Oh, oleks ma vaid tõesti Hispaania kuningriigi printsess… telliks kohe tervele õukonnale need ägedad seelikud. Noh, ja siis tahaks juba kõik teised ka ja nii ta läheks…

  Liked by 1 person

   1. Oi, mummud ja värvid ja kõik see muidugi!
    Dolce Gabbana lapitekimood nt on äge, vaata 14:07 selles videos, umbes sellest inspireeritud sobiks Hispaania printsessidele 😛

    Liked by 2 people

   2. oijah, dolcejakabaana. Ma olen äärmiselt logo shy, aga kui keegi teada ei saaks ja ma need riided kuskilt endale selga saaks, siis välimuse poolest meeldivad mulle peaaegu kõik nende moed. Mul on üks kaltsukast leitud ideaalselt istuv seelik, mille ma olen peagu räbalaks kandnud ja iga kord on sellega dilemma: kas käia keset kõhtu sätendava D&G logoga ja tunda piinlikkust, justkui ma liputaks selle logoga – või katta ta kinni, aga jumal paraku on sellel logol just suurepäraselt taljet rõhutav efekt + ka värvel on väga hea kujuga ja kinni kattes läheks kogu see taljerõhutus raisku, rääkimata sellest, et sätendavad asjad mulle tglt meeldivad.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s