#life_after_love

Kassib. Ei kassi. Kassib..

Photo by Peng Louis on Pexels.com

Rõve valu käsivarres ja põrgulik vajadus end nüüd juba üle kere veriseks kratsida on niisiis nunnu kõrvaltoime sel vaiseri karoova-faktsiinil. Lämbumisväljavaate kõrval pole nagu häda midagi. Igast poppe ölisid on mul siin ju ja sõrmedki liiguvad. Klaviatuuri saab kolkida, kassipilte ilmarahvale üles riputada.

Tegelikult mul kassis täna ära.
Mõned noored mehed olid nädala ainsa teisipäeva puhul lõunase pealevõtuka korraldanud ning aknast hoomas tuppa nii tuttavlikku lällamist, et korra tõmbas täitsa kaameks. Et varsti tullakse joogiraha laenama. 40 aasta tagune kogemus lõi ikka veel ette. Natuke hirmutav on elu vanas kortermajas. Ja siis mulle tundus, et see võibki nüüd nii jääda.

Kotkale sai koolilõpukanuu kirja. Tuleb peale jaani valgeöörännak.
Homme on restoranide nädala lõunasöök. Leidus kuskil tühermaa servas päris nunnu uus koht. Spinatiravioole suitsulõhega pakutakse. Kui Kirsiõieingel sõidutab (mu käsi, onju) ja just ära ei page, võtan ta kaasa.
Ülehomme tahaks minna Nigulistesse printsesside ja pühakute näitus-ülevaatusele. Näeks üht vana tuttavat esimest korda päriselt.

Mingit uut ideed ega eesmärki pole tekkinud. Jätkuvalt on väga tühi ja lootusetu. Üksinda olemine. Ilmselt lahistaksin nutta kui mul poleks kangeid antidepressante.


4 thoughts on “Kassib. Ei kassi. Kassib..

 1. Ma nii muuseas, et see konkreetne kanuu-sõitude tegija on poole kallim kui kõik ülejäänud, keda ma tean. Üldiselt on päevase kanuusõidu hind 20 eurot inimene, lastel ja gruppidel vähem.

  Kindlasti on nad toredad ja võib mõelda, et iga tegija on oma hinda väärt. Aga lihtsalt, et ei tekiks arvamist, et see ongi nii kallis.

  Like

   1. Ma olen sel kevadel käinud vee peal kuue või seitsme eri tegijaga. Rändajad (tegutsevad Tallinnas) – neli korda, Vesipapp, mitu Seiklus-nimelist ettevõtet jne. Nad kõik on olnud väga toredad ja ma oskan igasugust vee peal sulistamist ainult kiita. Järvi ja jõgesid, kus sõita, on Eestis väga palju. Mere peal võib muidugi ka käia, aga see nõuab juba ettevaatust ja ettevalmistust. Head sõitmist ja üldse kaunist suve 🙂

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s