Uncategorized

Elusolemisemärk

Tööd olen teinud kõvasti. Meriinomütsid tahavad tootmist ja noh, kuskil on ikka mõned seinad krohvimata, pahteldamata ja värvimata. Vee peal võib ju olla nagu supitaldrikus, aga noh, kellele mis. Raha kulub mulle ikka ära. Ja kui ma tahan kuulsaks kirjanikuks saada, siis ma pean enesele tüdruksõbra hankima (tõeline kunst on ju ikka homoseksuaalne, teavad suure suuga klassikud meitel töö juures) ning temaga alustuseks Lõuna-Prantsusmaale romantilisele puhkusele sõitma. Seega väikseimgi panus Lõuna-Prantsusmaa fondi ikka ära kulub.
Samas muidugi on mingid tiivulised sitarattad mu auto alates sellest nädalast, kui mul vastav mõttekäik tekkis, sedavõrd järjekindlalt täis pasandanud, et võib-olla peaks hoopis eelmise kuu preemiaks planeeritud latte&croissanti raha lotopiletisse investeerima. Ei saa ju olla võimalik, et tegelikult on igapäevase autopesu põhjus selles, et ma töötan Noblessneri kvartalis. Siledale puhtale metallile ekskremeeriv linnukestehord ikka lotovõitu tähendab.
Siis veel seda ka, et nähes ema sel nädalal igal õhtul koristamas, keegi ei küsi miks, onju, Kotkas otsustas oma toa ise ära koristada. Nii lihtsalt oligi.
Kotkas otsustas ühe soojaga uue ruloo ka installeerida.
Kotkas otsustas lisaks narmendava tapeedi versiooni uuendada.
Pärast töö juurt, söögitegemist-koristamist ja raha eest remontimist olin ma küll, ütleme nii, et suremas, aga selle mehe järjekindlus ja tegutsemistahe mul antud juhul paiksemaid ja horisontaalsemaid väljakutseid vastu võtta ei võimaldanud.
Kiire elu.

Oh, pagan, täitsa meelest maha läks – see on olnud ema ja poja kvaliteetnädal. Issi on teadagi kus ja õde sõitis ka teisele poole Emajõge eksameid tegema.
Me paneme hästi. Rokime täiega!

3 thoughts on “Elusolemisemärk

 1. Jah, hea elu sul, keegi ei keela. Mul öeldi ekstra eile, et talle siin kohe üldse ei istuks, kui ma sõpradega erootilistel eesmärkidel kohtuksin, nende soost olenemata (mitte minu käitumisest tingituna, telekas oli noor daam, kes oli siiralt üllatunud, et miks ta kallim pahane on, sest ta suudles küll teisega, aga see oli ju teine naine …).

  Like

 2. Erootika on küll viimane asi, mis paneb frustreerunud lahutajannasid naissoost elukaaslase järele igatsema, esimene on rohkem nagu majapidamistööd ja teine selle järel kohe emotsionaalne tugi. Ja lastega tegelemise tugi.

  See on nüüd nii statistiliselt keskmiselt öeldud, individuaalselt on alati võimalikud variandid.

  Like

  1. …et siis, kas sulle pandaks pahaks ka suhtevälist sokilappamiskaaslast, vaat see on küsimus. Prioriteedid paika!

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s