Uncategorized

Ilmaeluime

Täna ma võtsin Ita Everit kuulda – ära vihasta, ainult imesta.
Nii ma siis imestasingi kuidas on võimalik raha eest, kalli raha eest, kusjuures, teha sellist tööd, et kahte kõrvuti kipsplaati ei saa ka ühte tasapinda pandud, kolmest rääkimata. Nurk ja aknapaled on ka võimalik nii ära närida, et ei kahtlusta ka, kuidas see edasine mõte 90 kraadise ja püstloodise tulemuseni jõudma peaks.
Muidugi saab kipsist ja pahtlist igast asju põhimõtteliselt õhku ka ehitadada. Aga seda ei nimetata siis siseviimistluseks, vaid ikka kõrgeks kunstiks, mille läheduses sügavalt välja hingamine võib mõningaid uusi tõmbetuuli rahakotis põhjustada.

Siis ma nägin Rentsi juures, no mai või, nii head püksireklaami.

Ja BarceDona juurest tekkis mõte, et homme, kui ma välja lähen, vist, üle lugeda mitu korda pestakse mu aju teemal, kuidas naine välja peab nägema.

11 thoughts on “Ilmaeluime

 1. Naised ei ole nagu lambakari, et peaksid ühtviisi välja nägema.
  Mai saa aru, kuidas see mõtteviis nii sügavalt juured alla võtab…

  Like

 2. Kusjuures ma selles kõhnusekultuses mehi ei süüdistaks. Ma tean ainult ühte meest, kellele meeldivad kõhnad naised. 😀
  Mulle meeldib hoopis teooria, kus moetööstuse kõhnusekultuses on süü geidest moeloojatel, kes tahavad, et naised näeks välja nagu noored mehed 😀

  Liked by 1 person

  1. Mina tahan näiteks ise sale olla, sest nii on mulle meeldivam ja kergem lihtsalt ka füüsiliselt.
   Aga meestega suheldes selgub ka just alatasa, et neile meeldiks siiski, kui “oleks, millest kinni võtta”.
   Ja sensuaalseid lopsakaid endaga rahu teinud naisi ma armastan ka ise väga vaadata.

   Like

   1. Ma usun, et nende “selgumiste” taga on teise poole kergelt kibestunud tõdemus, et endast poole nooremad saledad näitsikud ei anna enam kätte, seega tuleb leppida sellega mis on ja samas ka head nägu teha.

    Like

   2. Võib muidugi olla, kõik võib olla, sest maailm kirju, ja jumala eest, olgugi nii.
    Aga mina ei räägi pässidest, kes noolivad “endast poole nooremad saledaid näitsikuid”, vaid täiesti nn normaalsetest ei millegi poolest erilistest meestest, kes armastavad head toitu, seda teistegagi jagada, ja siis kuula neid mõtelusi, et 1) elu tuleb nautida (jah, tuleb) ning et pehmus on nauditav 2) mis siis, et juba sõid, maitse natuke veel (ja võiks jätkata, aga aitab).
    Isikupära justkui ei olegi oluline, ikka ühe vitsaga peaks justkui löödud olema.
    Ma saan veel noortest aru, kus see ilmselt ealine iseärasus, aga teatud elukogemuse ja -tarkusega inimesed võiks iseend usaldada. Ja kui ei, siis on abi teistest (juba nõukaaegne “100 minutit ilus heaks” soovitas näiteks endale sarnaste vormidega naisi vaadelda ja õppida, mis sealt üle võtta annaks – mu esimene stiilispikker aastast 1978). Kunagine lemmik oli ka What not to wear, aga tõesti, see teema paneb mind alati nii … Sõnaga, olgem leebed ja võimalustele avatud.

    Like

   3. Nojah. Mis ma tahan öelda on umbes see, et mingiks ajaks õpivad vähemalt osad mehed ära, et prouad armastavad kõrvadega, ja käituvad vastavalt. See on hea. Niipalju või õigemini nii vähe kui ma ma igasugu õpetusi lugenud olen, ütlevad nood kõik, et enda lähedasele ja loodetavaele lähedastele tuleb ikka märku anda, et nad meeldivad meile. Sest see mõjutab mitte ainult seda lähedast, vaid ka meid ennast.

    Vabandust, ma ei tea, miks ma siin üldse lobisema hakkan. Kui järgmine kord tekib tahtmine kaalu teemal või üleüldse millest iganes sõna võtta, siis söön selle asemel ühe burgeri.

    Like

 3. Ütleme nii, et vähemalt mingis lähenduses on suhe kaup, oluline on siinkohal sotsiaalne kapital ja sotsiaalse kapitali oluline komponent on moodne väljanägemine. Teine oluline komponent on suhtlus ehk sõnamulin, mis peaks kuulaja kõrvu kõditama. Olulisi komponente on veelgi, aga naiste puhul peetakse tüsedust sotsiaalselt märksa vähem vastuvõetavaks kui meeste puhul.

  Like

 4. Kaur! Sinu esimese kommentaar ei olnud ilus. Kas sa ütlesid, et keskeas naised, kes on oma kehaga juba pikka aega koos olnud ning seda kasutanud, on midagi teisejärgulist, millega mees peab leppima, sest nooremaid ei saa? Sa päriselt arvad nii?

  Like

  1. Vabandust, kukkus kuidagi rumalasti välja. Ma püüdsin olla sarkastiline valetavate meeste pihta… Marca ja Morgie juures on head teemakohased arutelud, aga neid te vist loete niikuinii.

   Like

   1. Ma seda nii tegelikult lugesin ka.
    Hästi tundlik teema, vahel on keeruline oma kavatsusi selgelt edastada.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s