#life_after_love

Kassipilt.

Photo by Farrinni on Unsplash

Kassipiltide olulisust ei saa loomulikult alahinnata.

Ma proovisin eile silmi värvida. Ei näinudki välja nagu pandakaru. Ja jubestuskreemi kah. Seda analoogi, mille ma ma märksõnadega välja googeldasin.
Mitte, et ma oleks kohanud kedagi peale Elisabeth Ardeni Estee Lauder’ ikka, oh seda kaubamärgiteadlikust küll, kreemitatud imelises kleidis Tibu. See kreem on tõesti nagu ime. Lõhnast me ei räägi ja ka sellest mitte, et kuidas ma tean, kuidas see lõhnab.
Mis aga puutub sellesse analoogi, siis oiiiijahhh , mulle tundub, et see põhjustab allergiat. Jälle! Täna proovin veel korra ja kui õhtuks on sama reaktsioon, siis on kooliraha.

Võib-olla peaks ikka soetama selle 1000 euri per liiter kanepise BodyShopi näoõli, isegi see rõve põlemisreaktsioon oli hommikuks ära taandatud, või siis samas hinnaklassis L’Occcitane’i imeseerumi?

Kas keegi tahab ehk, et ma ta seina mõned keraamilised plaadid panen? Lage pole vaja kellelgi värvida?

10 thoughts on “Kassipilt.

  1. Lihtsalt mainin ära, et kui see jubestuskreem Sul õnnetul kombel siiski ei sobi kuidagi ja üle jääma peaks, anna märku, mul ikka neid kulub – kui ta pigem sellist neutraalset-beeži tooni on nagu need keskmised-tavalised, siis äkki saame kaubale? Kirjuta mulle eraldi siis nt.:)

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s