Uncategorized

Valikud.

Alguses mõtlesin Epu loost inspireerituna ripsmetušši osta, aga siis selgus, et ei ole olemaski tavalist ripsmetušši. On igast vigureid tegevad. Koolutavad ja tihendavad ja. Et kas ma saan siis sellised ripsmed, mis hakkavad vastu prilliklaase käima? Siis olid seal veel mingid, vist seerumid, mida kasutatakse enne ja kindlasti midagi ka pärast.
No ja siis oleks jubestuskreemi ka vaja, eks?
Ja ilmselt veel midagi, mida ma isegi ei tea, et mul vaja võiks minna.
Kui mul siin aga veel juustevärvimise uiuke peale tuleb, hooti ikka tuleb, ja ma sinna rahakulutamisvõimaluse sektsiooni sisse kaen, siis tahaks küll metsa ära.
Lõhnab väga sedamoodi, et tuleb ikka lapsega pärispoodi minna. 3.mai pole enam kaugel, onju.

Et?


Läksin siis hoopis Väikse Hipi juurde teraapilistele lammutustöödele. Vaba inimene vabal maal, onju. Tahab, ostab ripsmetušši, tahab lammutab kööki.
August päka all tundis olevat liiga vähe, seega lõin suure kangutamise käigus parema käe küünarnukiga vastu midagit sellise obaduse, et siiani on sõrmed tuimad ja käe liigutamine ibuka-valus. Ei sidurit, ega käiguvahetust.
Aga muidu oli teraapiline.
Esodeerikud näeksid siin muidugi märki, et on parim aeg õppida prantsuse keelt. Ma ei tea, mis selle teemaga mul on. Kanada ja Quebec ja prantsuse keel ja..
Ühesõnaga, raamatulehti saab keerata ka selle teise parema käega.
Ühtlasi näeks esodeerikud ka seda märki, mis ilmub kaalule. See on plussis. Selgelt liiga suures plussis. Ning kuna ühe käega saab telefoni kaapida, siis saab seal ka fitlapi toitumiskavas jälle üle pika aja ringi vaadata. Ma esialgu ei luba, et see päris harjumuseks saab, aga noh, nii perspektiiviga või nii. Omleti ma ära tegin ja juustusepikut igatahes ka sõin.

Minu juures on vaikne ja rahulik. Isegi küünal ei praksu. Imelise lõhnaga Joik Öö.
Ainult õhuniisutaja suriseb vaikselt.

Kassipilti ka?

5 thoughts on “Valikud.

 1. Annan meigi nõu (oot, peab kontrollima, kas põrgul on jääkirme peal juba:) – tead, ma olen avastanud, et ju(b)mestuskreemi asendab mitte-meikival inimesel selline kraam: https://www.esteelauder.com/estee-stories-article-editors-pick-daywear-sheer
  Ma ise vannun tolle konkreetse toote nimel, juba hea mitu aastat. Ei ole jah odavast otsast, aga teda kulub väga, väga vähe, tuub peab kaua vastu. Tegin toona põhjaliku uurimis- ja katsetustöö, mitmes hinnaklassis, ja see jäi sõelale.

  Like

  1. Ehh. Hakkasin mõtlema, et minust oli taktitu kallist toodet soovitata.
   Proovin niipidi: võtmesõnad on “tinted moisturizer”. Toimib nagu väga õhuline ja kerge jumestuskreem. Avonil oli üle mõistuse hea, 4 X odavam kui Lauder, aga see on neil valikust maas juba hea mitu aastat.
   Kaval on valida brand, millel võimalikult vähe toone, teeb otsustamise lihtsaks. Lauderil on üksainus toon, Avonil oli sama. Nimetatute headus ja kergus tulenebki sellest, et kreem on peale kandes nö. läbipaistev, kohaneb kandja nahatooniga.

   Like

 2. Aga kas ripsmetuši kasutamine üldse teeb jumestuskreemi või selle kergemaid variante nagu need toonivad jumestuskreemid kohustuslikuks?

  Jume ühtlustamise koha pealt muidu selline asi, et minu arust ühtlustavad ka füüsikaliselt toimivad päikesekaitsekreemid jumet. Ainult et tõmbavad kahvatumaks, sest seda see füüsikaline kaitse tähendabki – peegeldab kiirguse tagasi.

  Like

  1. Ei, muidugi ei tee kohustuslikuks. Lihtsalt et jutt juba vähekese tuunimise peale läks, eks.
   Ahjaa, toonival, jumet ühtlustaval päevakreemil, millest mina rääksin, on mõningane SPF kah sees.

   Like

   1. Nojah, ma kasutan tavaliselt 50+ filtriga kreemi, nii et kui tõsisem päikese kätte minek oleks ees ja ühtlasi meikida vaja, siis ma paneks seda misiganes jumestuse alla niikuinii. No ja siis tuleb juba mõte, et kas mingit muud kihti on üldse vaja.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s