#life_after_love

Koerapilt ehk tagasi iseenda juurde.

Nendest karulaukudest, poogenditest ja lõigatud puudest oli nüüd lihtsalt kahju. See polnudki enam veriseks kriipivalt valus. Aga võib-olla ka sellepärast, et üks palju ootamatumalt, kuid natuke ka aimatavalt paukuv luuavars oli mu rivist välja löönud. Aga võib-olla oli see just see esimene märk järgmisest etapist, kus ma peale röögatut kaotust natuke kuivemate silmadega hakkan vaatama, mis järgi jäi.
Kevadpäikese esimese krõbekiire grilliga veerandtund sel nurgatagusel terrassil küsis vist esimene kord, et mis siis järgi jäi. Mitte, et hirm, justkui poleks augu põhi veel käes, oleks olematu. Hetkel ma lihtsalt enam ei kuku. Vist.

Mis aga kassipiltidesse puutub, siis kassid on absoluutselt toredad loomad. Seni kui nad on teiste inimeste kassid! Käid külas, teed pai ära ja lähed oma koju tagasi. Kassita.
Kõik koerad aga tahaksin alati kaasa võtta. Koerainimene, nad ütlevad.

Photo by Ylanite Koppens on Pexels.com


Siis ma mõtlesin siin korra, et hakkaks ise kiisukeseks. Või õigemini, enne kui Kirsiõieingel mõtleb kiisukeseks hakata, peaks minul kui vanemal inimesel olema täieline eelisõigus oma nahk kõigepealt nahka keerata.
Just – fotoepilaator!
Oikkkurrrja!
Mõistus siin koputab tühjalt vastu kõmisevat pealuud ja küsib, et kas kõrvakanalist paistev valgus on rong tunneli lõpus, vä? Ma pole kuskilt veel lugenud, kuidas mõjub see nunnu tehnoloogiline ime neile, kes suviläbi 50se kaitsefaktoriga päikesekreemi kasutavad, et mitte kohe vängema astme põletust saada. Kas kere jääb hiljem väikseid sissepõlenud ja armistunud ristkülikuid täis? Ja mis oleks siis ikkagi esteetilisem – vermeis raseerimisjäljed, vahatamisega sissekasvanud karvadest tekkinud karvanääpsupõletiku armid või need ristkülikud?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s