#life_after_love

Kraaksatus.

Tuleb vist siin ikka pesumasin ise ära ühendada. Nõrk koht on muidugi see veekraan. Et võiks vahel olla.
Kanalisatsiooni ühendamises olen juba ilge käpp nagunii.
Torutangid ja ..
Ok, võib-olla võiks nende tangide küljes ka väheke kõvema ja kindlama haardevõimega inimene olla.
Mul nimelt on vaja öösiti voodi ees riideid kuivatama hakata.
Kaks ööd ja kaks verist patja.
Mitte, et mina, vana mensulapipesija, ei oskaks verega puuvillasel kangal midagi peale hakata.
Äkki ikkagi ultraheli-õhuniisutaja? Teoorias-teoorias. Enne ikka prillid (jehaaa – töös!!) ja raamaturiiul (neil on veerandine soodukas, mitte, et ma ässitaja oleks) , et üldse oleks kuskile seda märga pesu laiali laotata.

Elektri suhtes pole mõtet enam kraaksudagi. Elan selle ühe põrandalambiga täiesti adekvaatselt. Pliidil valgustus on ja laes ka midagi. No paljukest ma ikka kasutaks seda tubast laevalgustust. Kella seitsmeks õhtul juba nokib sedavõrd ära, et raskustekk ja raamat. (Raamatukogust ikkagi kuidagi midagi saab! ) Ma ei viitsiks kastide vahel loovides nüüd laelampi küll ära kustutama minna, onju.

Ja kui siin juba läks klaviatuurikolkimiseks.
Kas lahtise sisteemiga garderoobil võiks lükanduksed ees olla? Maksavad kindlasti jälle ziljoni. Või on kellelgi loomingulisemat lähenemist? Kardinad?
Mõtlep.

11 thoughts on “Kraaksatus.

 1. Oleneb, kui lai see garderoob on. Ma ise ostsin kunagi selle teleskoop duššikardinahoidja, mille saab kahe seina vahele kinni suruda ja selle külge need stangele lükitavad kardinad, mitte väga rasked siis. Kui muidugi on võimalik, mõnikord on sein kaldega, siis peab kardinapuu ikka süsteemi ja kruviga panema.

  Like

  1. Oleneb ka sellest, kui tolmune seal on – uks kaitseb tõenäoliselt tolmu eest paremini, aga kui tolmu ei teki väga palju, siis pole vahet.

   Like

 2. Lohutuseks, et me elasime üle 10 aasta ilma laelambita, sest minukene lihtsalt ei leidnud ühtegi, mis kõnetaks. Lapselapsed õppisid meil ka esimese sõnana “auk” ära, kuna neid see tühi koht turritavate juhtmetega seal laes niiväga köitis. No ja nüüd paar aastat tagasi sain lõpuks ideaalse lambi ja kas meil on harjumus seda kasutada – EI. Ikka põrandalamp töös ja mõnus sume valgus toas.

  Like

  1. Khm ja lahtise süsteemiga poistetoa kapile ei ole ka 15 aastaga uksi ette saanud, sest kohe ei hakanud hammas peale ja siis juba tundus, et pole nagu väga vajagi…

   Like

  2. Meil oli vannitoas aastaid nii, et ainus lamp oli traadiga seina külge riputatud väike halogeentoru, mis käis juhtmega pistikupessa. Alles siis, kui see üles ütles, tekkis piisavalt motti statsionaarne lamp ära ühendada (lüliti ja juhtmed olid ammu olemas).

   Liked by 2 people

 3. Me kasutame elutoas seinalampe, millel on vahel telefoniga juhitavad jubinad – kui oled juba mõnusasti voodis selili ja avastad, et elutoas veel lambid põlevad, saad telefonist välja lülitada. VÄGA mugav. Cyrusele laelambid ei meeldi ka, sest need andvat liiga palju ja liiga eredat valgust.

  Like

 4. Inimestel, näe, nii erinevad tahtmised ikka =)
  Ma pole elu sees suurem laelambi kasutaja olnud, isegi kui need olemas – täpselt samal põhjusel miks Rentsi mees. Liiga palju, liiga ere.
  Ja garderoobi(de) varjamiseks kasutan edukalt kardinaid. Ma eelistaksin kangast vist isegi juhul, kui lükanduksed mulle ebamugavad ei tunduks, ja kui nende hind mulle vastuvõetav oleks.

  Like

 5. Kardin on jumala normaalne lahendus. Kardinaid saad õmmelda mitmeid guntsipäraseid ja neid vastavalt soovile vahetada.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s