#life_after_love

Jalad soojas ja pea jahedas. Või vastupidi?

Värisevate käte vastu aitab kõige paremini vineeri kahe pealmise kihi sisse väiksemat sorti peitliga poolringide kaevandamine.
Selline laif-häkk, et paneks oma nunnu koogiahju, limiteeritud horisontaalset pinda silmas pidades, seina peale. Ja, et sel ei tekiks mõisnikumõtteid kolinal plaadikeselt alla kukkuda, kahju ots, siis noh. Pärast panen selle plaadikese veel kruvidega kronsteini külge kinni. Kui ma kuskil metallipuuri trehvan. Selline lugu võib juhtuda, kui ma hoolega otsin.
Ja ma olen täna 11+ tundi, söögi ja .. pausidega, koodi vahtinud. Muidugi teeb see parajalt vihaseks, kui asi lihtsalt ei püsi salvestades nii, nagu sa ta kirjutasid. Kuid ikkagi sai parem kui enne mind. Kiit!

Hommen ma lähen kuulama, et millest need äkilised nõrkusehood, valupisted ja õhupuudus. Ma loodan, et see on varajane menopaus.
Ärevus tahab niigi ära tappa. Kui nüüd tõesti lubadused ja kokkulepped ei pea… Ma ei julgenud lastekaitsesse helistada! Keegi ju ei peksa, katus on pea kohal. Kuidas see Solman seal sünnitusmajas perevägivalla õigustamiseks ütleski: “teatud võimalused sõbralikult laste nimel edasi eksisteerida” vms. Mul on nii suur hirm jääda üksi vastutama, samal ajal kui teine pool igast riukaid välja mõtleb, et mulle perekonna lõhkumise eest võimalikult valusalt kätte maksta.

4 thoughts on “Jalad soojas ja pea jahedas. Või vastupidi?

  1. Tead! Ma olen pidanud lastekaitsega asju ajama ja ma tundsin, et see oli esimene koht, kus tõesti hooliti ja ma abi sain
    Karta on, et lastekaitsjad ei ole vennad, aga proovima peab.
    Su sümptomid on pigem klassikalise generaliseerunud ärevushäire moodi

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s