#life_after_love

Noaloopimise ettevalmistuskursused.

Olen mina parajasti enese juurde saabunud ja juurdlemas igipõlise probleemi – kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha – üle kui selgub, et täna minnakse küll õhtuks laste juurde, aga homme kaabitakse maale tagasi! Kontorinädal tulla märtsi alguses. Siis on nädalakese lastega.

Et siis 2+1 sisteem või nii?
Ja siis tuleb 3+1, 4+1 ja siis näidatakse kuu jooksul ainult korra nädalavahetusel nägu? Ja mina ikka rõõmsasti universumi direktori silma all lastega edasi toimetan?

Ja kuulaku päevast päeva kuidas tulnukad on fanama tagumikku sondi lükanud. Et meite riigikeses on ainult üldse paar meest, kes teavad, kuidas asjad käivad. Höh, see naiste valitsus või asi. Terve arstiteaduskonna võiks ka Sealpool-Emajõge laiali peksta ja 11 aastat õpinguid asendada mõne juristi või ajaloolase aktiklikesega. Või tuua Hiinast konteineritäis sealset mineraalvett, see kõik ära ravib, arstid on ära ostetud ja sellest ei räägi, kuid vaktsiinid, need on saatanast. Vandenõu!
Mul siin minu juures kuulab küll naaber “Seelikukütte”, aga see on puhta puhkus võrreldes järjest süveneva paranoiaga.

Suurest meelehärmist täristasin siis Ikea nugade magnethoidja seina külge. Teie ärge seda ostke, sest magnetid seal sees on diagonaalis. Tuleb ilmselt need sealt nüüd välja urgitseda ja sirgelt liimida, sest kord peab ju olema. Sirgjooneline kord.
Aga vähemalt on mul kahvel ja lusikad ka magnetiseeruvad. Mitte, et ma oskaksin midagi selle teadmisega nüüd peale hakata.

4 thoughts on “Noaloopimise ettevalmistuskursused.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s