#life_after_love

Universum ja mööblidisaini superhitt.

Pärast ohjeldamatut raamaturiiulikaupmeeste väljapanekute väisamist on minuni jõudnud arusaam, et universumile mu elus need pakutavad riiulid ikkagi ei meeldi.
Pressitud papist riiulimaitselised asjad, mida osta jaksaks, minu soetet raamatute kilogrammisid üleval ei hoia. Need on ühele e- lugerile, aga mul pole ühtegi. Puudust ka tunda ei oska.
Ka saepuruplaadist riiulite soetamiseks pole universum mulle ressurssi kätte mänginud. Kõikse odavamaid Ikea omasid lihtsalt ei ole kunagi laos ning teiste müüjate äriplaan näeb ette pärast kõikide mu raamatute riiuldamist täna pärastlõunaks rikkaks saamise.
Eks nüüd tule aga veelkord kõrgemat ja kaugemat ettenägelikkust maani kummardada, sest ka seinad teatavasti on selles 50-60 aastate tehasetööliste poolt kiiruga ehitatud majas pigem mittesirged ja mitteloodis ja mittetäisnurksed ning vähegi kvaliteetsema mööbi seina äärde paigaldamisel võiks tekkida naabritel kahtlusi, et värskelt sissekolinu võõrustab karja voorimehi, kes on äsja ametit vahetanud. Nagu öeldud, universum hoolitseb mu hea maine eest.
Seega küsis nüüd minu sisemine universum raamatute pappkastide serval ülepõlve jalga kõigutades, et kust ma üldse võtan, et raamaturiiuli eesmine serv peab sirge olema? Kus ma olen kuulnud mainitavat, et tagumine serv peab vastu väga kõverat seina olema? Kui kõik on nagunii ühtlaselt kõver, siis mis vahet seal on?
Ja näedsa, nagu tellimise peale on Puumarketi tsivilistsiooni piiril asuvale laoplatsile varakult valmis toodud mõned kolmanda sordi servamata männilauad! Millised oksakohad, ma räägin!

Tõin ära 16 jm

Ja universum teab, et käeline tegevus on mulle teraapiline ja rahustav ning ma jumaldan puidu ja vaigu lõhna.

Väike nuga ja suur peitel

Ühesõnaga.
Tulevadki kõverad riiulid!
Nii ongi.
Servad lükkasin noaga ümmargusemaks, suuremad metsamasina tehtud augud lihvisin madalamaks, väike peitsikiht kukile, hard rock riiulikandurid alla ja sõidab. Mööblidisaini superhitt on sündinud!

Alumised riiulid. Kõikse sirgema servaga.

Ühtlasi on sääsetud kenake rull, mis peale väljateenimist ootab, teadagi, raamatupoes sirgeks tõmbamist.

7 thoughts on “Universum ja mööblidisaini superhitt.

  1. Minu meelest tänapäeval hipsterid jätavad meelega riiuli natuke kõveraks, sest muidu külalised ei pruugi kohe aru saada, et see ise tehtud on. 😀 Mulle ausalt öeldes isegi meeldib, annab seda boheemlaslikku vaibi veits. Nii et ma iga kord täiega kadestan.

    Kodus, mida me parajasti osta üritame, on üürnik sees. Ja üürnikul on seal enda tehtud … voodi, köögilaud, kummut, veel üks voodi. Ja lisaks isetehtud metallist kolm erinevat grillahju. Kadestan alati teiesuguseid, kes oskavad kõike ise teha, samas kui mina üritan pingsalt meenutada, kuidas see tapeedivahetus käis. 😀

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s