#life_after_love

Hügieenilis-kunstiline.

Ma olen vist natuke külma saanud. Nina on tibake tatine ja köhida tahaks ka… EI!

Teostatud mõte suurest padjast oli küll iga kulutet senti väärt. Külm ei õhkunud ruloo vahelt otse pähe enam.
Jätkuva jaheduse tingimustes võtsin üks hetk klaviatuurikolkimisest kangete sõrmedega kodukaunistamise ette. Et liigutaks natuke neid kastuhunnikuid või nii. No ja tegelikult oli eile läbi astunud Väikse Hipi ees piinlik ka, et nt. hügieenisidemete ja tampoonide pakid läbi plastmasskasti paistsid kui me hõõgveini ja kooki õhutasime.
Ühesõnaga.
Lihtsalt kõikidele järeltulevatele oma elu alustajatele ääremärkuseks – näts (mitmekülgselt kasutatav kleepmass, 1.78 Charloti poes) ja kahepoolne niiskuskindel teip (Tesa. Ehituspoest, ~7 öiru) ei ole kinnitusvahendid. Ma mõistan kiusatust mõningatel juhtudel kiirelt vererõhku tõsta ja elutähtsale nimmelihasele mõningaid virgutavaid harjutusi teha, kuid vannituppa vaakumiga kinnituv pisikene traatriiul (Realiseerimiskeskus, 3 öiru tk) ei pruugi selle võimlemiskavaga paari pudelit šampooni käeulatusse tuua.
Kruvi&tüübel, onju.
Siinkohal luban pühalikult mitte isegi proovida näiteks nagi ja raamaturiiuleid kahepoolse teibiga seina nõiduda.
Kui juba vannituppa asjade tassimiseks läks, siis on mul, guntzikalduvusega vanainimesel jätkuvalt üks esimese maailma probleem. See on tegelt juba ammu ja pole kunagi ära kadunudki. Kõik see isiklikku hügieeni silmaspidav pealemäärimine on valet värvi totsikutes! Just seda nüüd lugesitegi! Minu lemmik rosmariinisampoon on roheline. Dussigeel aga pruun. Kui me nüüd vaatame sisustusajakirju, onju, eksju, siis kõik see vannitoa staff on seal toon-toonis. Kas ma peaks oma rosmariinisampooni nüüd halli/valgesse/musta/roosasse/beezi ühegi sisule vihjava kirjata anumasse ümber villima? Visuaali mõttes või nii.
Või on see nüüd see hetk, kus ma lähen värske õhu kätte ja toon enesele ahju ning mõtlen millist kooki võiks sissekolimise puhul küpsetada.
Viimane tundub tervemõistuslikum.
Maarika kohupiimapontsikud kõlaks väga hästi. Poleks vaja koogivormigi soetada.

2 thoughts on “Hügieenilis-kunstiline.

  1. Kas nagi ja raamaturiiuleid kahepoolse teibiga seina nõiduda on üldse valikus? 🙂

    Pontšikutega seoses meenus sarnane retsept lapsepõlvest (küll õlis praetuna), kus millegipärast neid neegri munadeks tituleeriti.
    Päris väikesena ei taibanud isegi mõelda ega küsida, mis selle nimetuse taga on, aga ühel päeval sähvatas lambike põlema ja uurisin (et kas neegri kanade munad sellised või miskite muude munadega tegu). Ema kõhkles ja kokutas, ja edaspidi tuli juttu kohupiimapontšikutest.
    Poliitilisest korrektsusest oli siis asi kaugel 😉

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s