#life_after_love

Ööpäev hiljem

Raskustekk ja 90cm lai küllalt jäik madrats. Magasin nagu tita! Aga kohalikke rongisokke hakkan ma nüüd küll kohe ja täna kuduma. Kui ma vardad suudan kuskilt välja kaevandada. Krdikrdikrdikülm on.
Asjadel pole veel oma kohta ja prillideta liikuda ei saa, sest ei tunne kinnisilmi ümbrust.
Kui vannituppa tuli põlema jätta on köögis piisavalt palju valgust. Ei lõika näppu nende uute udupopi välimusega terariistadega.
Hommikusöögiks kaerahelbepuder, sest mul on ilus kauss. Kas pole mitte nunnu põhjus?
Kohv presskannuga on muidugi öövastav, aga joodav.
Kirsiõieingel vajas transporti ja mul oli vaja poodi süüa ostma minna, ühendasin meeldiva kasulikuga ja tõin enesele ühtlasi pisikese nunnu padjakese 80×80. Panin vastu kiusatusele osta 5 öiru odavam, aga täiesti valet värvi. Ühtegi errriti paksu hommikumantlit ei kohanud. Päriselt on ka külm. Ühtegi tervemõistuslikult hinnastatud pleedi ka polnud. Vbla peaks hoopis roosa termopesu ja halli lambavillateki soetama.
Need sidrunid, mis puu (just, puu!) otsast alla kukkusid on kõige kõvemad sidrunid ever, millele ma kuuma vett peale olen valanud. Ilmselt saan ma C-vitamiini mürgituse kui selle tassikese lõpetanud olen.
Vaikne on. Klaviatuur ikka koliseb, ütleks. Keegi kõnnib. Ilmselt teisel korrusel, mitte katusel. Autod sõidavad. Naabri-Valve vanaldane koer on elus.
Suitsuanduri sees ei ole patareid.
Rahulik on.
Mingit tunnet ei ole.

4 thoughts on “Ööpäev hiljem

  1. See põrandate asi on imelik. Nagu ma mainisin, on meie korteris nii soe, et ma kõnnin poolalasti ringi. Eeldan, et järelikult ka meie all olevate inimeste korteris, sest seal elavad ka inimesed ja sama keskküte. Aga põrand on nii külm, et ainult sokkidega käia ei saa, peavad kogu aeg sussid jalas olema. Nagu how come?

    Like

  2. Mis kohv see on, millega sa enne harjunud olid, hea masinakohv?

    N.ö käsitsi tehtavatest kohvidest on minu arust üks hea variant hoopis pätikas (presskannu press võtab kahjuks osa neid õlisid kinni, mis ilusa crema moodustavad). Ja teine hoopis teistmoodi hea on see, mida saab pliidi peal mokakannuga teha.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s