#life_after_love

Stardipaugu ootel.

Tuleb vist ikka uus doos rahustit ka välja osta. Ma nii kardan kõike seda tulevat.

E-kool ja kummivenitamise-Kotkas!
Kogu aeg peab olema näpp tagumikus. VÄKK!!! Täiesti tüütu!
On võimalik, et järgmisest nädalast tuleb kontaktõpe. Teoorias. Praktikas võib asi olla selline, et koju tuleb hea issi ja hakkan saama nii, et tolmab, sest laps ei oska iseseisvalt õppida. Kelle süü see siis ikka veel olla saab!?

Siis tellisin enesele interneti ja tehnik tuleb homme lõuna ajal. Selleks ajaks tuleb mul arvuti kolida. Ja mul ei ole seal pistikupesa, kus vaja on. Mul on siiski jätkuvalt karvane tunne, et ma ise seda elektrit seal ikkagist ei ühenda. Loominguliselt lähenemine kohapeal ühesõnaga. Kas ma saan ja oskan ilma, et keegi seitse nahka üle kõrvade tiriks? Kaeme.
Nohjah, väidetavalt on siis meitel võimalik, et tullakse juba homme lastega koju jääma. Ideaalis saaksin ma siis enne tehnikut pistikupesa….Või tullakse siis ikkagi esmaspäeval. Peale tööd ilmselt. Pole veel OTSUSTATUD.
Vaadates tellitud toitu võib eeldada pigem suuremat tülinorist, sest tegelikult tahaks ta ilmselt vägagi maale tagasi minna, kuid selleks, kokkulepet (nädal lastega olla) arvestades, oleks vaja ettekäänet. Hääletoon võib väga sobivaks ettekäändeks osutuda. Siis võib siin fanama midagi tahta, vanem laps närvi ajada. Ühesõnaga. Eeldusi tüli tekkimiseks on ja tõenäosus uste paukudes maale tagasi kütta küllalt suur. On, mida karta. Ta ju teab, et ma ei jäta lapsi üksi ja hätta ka siis, kui ma olen väidetavalt hoolimatu ja vägivaldne ema.

Kõik viimasedki asjad on koos. Äraviimisvalmis. Nii, et nädala jooksul ei peaks kedagi ärritama tulema.
Viimased päevad illusioonis tervest perekonnast. Või peaks ütlema traditsioonilisest?
Lähebki nii. Lähebki!
Valikud on tehtud. Mina olen süüdi. Ei mõista.
Jah, ma saan kätt südamele pannes öelda, et ma olen selle suhte hoidmiseks ja parandamiseks kõike teadaolevat proovinud. Üksinda kaheinimesepaati ei jaksa siiski sõuda.

8 thoughts on “Stardipaugu ootel.

 1. Mida Sa tegelikult kardad?
  Kas üksnes tüli?
  Ja miks juba ette karta?

  Kotka õppimise stiil on seotud ta temperamenditüübiga (ja ehk muidugi osalt ka harjumusega, et keegi pidevalt « näppu tagumikus hoiab ».
  Oleks ehk aeg sel mudelil muutuda?
  Ei pea võtma kõige eest vastutust vaid seepärast, et oled aastaid üksi kaheinimesepaati juhtinud.

  Liked by 1 person

  1. Ma kardan süüdi jääda asjades, mida ma teinud ei ole.
   Igat sõna saab tõlgendada minu vastu. Vaikimist ka. Isegi sügavamalt hingamist. Kõik võib-olla vale. Kas ma suudan madalat profiili hoida, sest ka mina võin ju olla väsinud ja Kotkas ka. See on käimine noateral. Kurnav.

   Kui ma selja taga ei seisa ja ei torgi, siis mõni noormees südamerahus oma asjad tegemata jätab ning ei huvita ka. Igav on noh.

   Like

   1. kas maja+laste valvekorra üleandmist kontaktivabalt ei saa teha (à la sinu lahkumise ja tema saabumise vahele jääks tund-paar või kasvõi pool päeva)? siis poleks hääletooni-ettekäänet võtta ja isegi kui ta otsustaks laste või kellegi teise peale solvuda ja maale tagasi põrutada, siis peaks ta ise vaeva nägema, et sind majja tagasi saada. mis tähendab, et tal oleks sellega lisatüli ja siis tal tasuks järsku pigem paika jääda.

    Liked by 4 people

   2. Jah, mulle tuli ka sama mõte. Lisaks saaks telefoni hääletu peale keerata ja… Kui ta lapse siis ise üksi jätab, on ju tema paha.

    Like

 2. Minu kogemus ütleb, et see ei “päästa”. Kui ta tahab, siis ta ei tule ikka või läheb, kui vihastab. Teda ei huvita ja ta teab. Mida laps teeb? vaevalt et hakkab isale ütlema, et võta mõistus päehe, sinu nädal. Ta helistab ikka lõpuks emale, kui hätta jäb. Ja pall on jälle ema käes, kes peab soovi korral hakkama “paluma”.
  Teiseks, ma arvan, et see pole kartus hirmu mõttes, see on soov enam mitte haiget saada. Soov mitte taluda alandamist. Seda nartsuks olemise tunnet. Olukorras, kus oled nõrgemas positsioonis. Ainuüksi sellepärast, et sul on normaalne kohuse- ja vastutustunne laste ees.
  Ega sest muidu lahti saa, paranema ei hakka, kui et pead hakkama ikkagi mõtlema sellele, et pead minema poisiga koos. Ja ka siis on valus, sest nii kohutavalt haiget teeb, kuidas ta tegelikult ka oma lastest üldse ei hooli. Mitte kellestki ei hooli ega armasta, ainult iseennast. Ja niiongi.

  Like

 3. Seni kui korteris pole (elektri)asjad korras, on kokkupuude paraku vajalik, aga niipea kui need tehtud, on notsu soovitatu väga mõistlik.

  Like

 4. Olen mõelnud, et miks sa sageli kordad neid lauseid – “Mina olen süüdi” “Proovisin kõike” Üksinda suhet ei päästa”. Miks sa kordad, justkui sisendamaks endale, kuigi oled neid ammu öelnud ja oleme ammu nõustunud.
  Saan aru, et argielus korratakse sulle jätkuvalt süüdistamisesisulisi lauseid, seega tunned, et pead end kaitsma, kasvõi siis meie ja endaga omavahel olles.
  Sul on õigus, sa ju tead seda (v.a see “süüdi”). Uskuma hakata aitaks tõesti kokkupuute vähendamine endas kahtlemapaneva faktoriga.
  Loodan, et viimased laused ei peitnud endas kahetsust. Millalgi tagasivaadates on see aeg lühike üleminek kahe eluperioodi vahel ja kõik mis tuli, oli palju parem!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s