#life_after_love

Külmast haaratud.

Mul on tegelikult üks väike mure. Mitte sõnade tähenduse üle juureldes tekkinud mõtted, kuigi need ka, aga ma ei oska raudvoodis magada!
Mitu korda öö jooksul läksin vastu neid külmi pulkasid ja ehmatus oli alati korralik. Kümne ja rohkem kraadine temperatuurivahe aga ilmselt jääbki.
Seega on soovitused teretulnud.
Padjad? Või voodipehmendus nagu tittedel? Elektri sisselaskmise jätaks vist siiski vahele. Mitte, et seal hullult elektrit üldse kuskilt võtta oleks jätkuvalt.
Hetkeseisuga otsustasin lapiteki valmimist kiirendada ja vorpisin täna peale suurt hulka seelikusatse veel mitu rida eriti uhket teksatükitekki. Et paneks selle üle metalli ööseks. Aga äkki kellelgi on kunagi veel selline probleem olnud ja geniaalne lahendus juba välja mõeldud.
Noh, eks mõningad asjad tahagi harjumist, saan aru. Mõlema akna taga on näiteks tänavavalgustuspost. Kui ma poleks olnud nii uduväsinud, oleks kindlasti tekkinud kiusatus need laternad sisse visata. Ma olen aastaid maganud metsas pimedas toas. Ükskord ma muidugi lahendan selle liiga valge toa probleemi pimendava rulooga. Kui just ära ei harju. Isegi koliseva trammiga ju harjus ennemuiste.
Positiivse poole pealt kaedes on mul seal nüüd ka hambahari. Puust, muide!

9 thoughts on “Külmast haaratud.

 1. Mina ostsin pimendava kardina – läksin mingisse ehituspoodi ja sain isegi üsna normaalse hinnaga, sest oli soodukaga. Muutis mu elu, tõesõna.

  Aga olen ise talvel maksnud lihtsalt pikkade käistega särgiga, kui jahe tuba on, sest siis pole vahet. Aitaks ilmselt ka vähendada seda kehapinda, mis raudpulgaga kontakti võib sattuda. Teine variant jah katta millegagi lihtsalt.

  Like

 2. Kaks praktilist nõuannet:
  1. Kuni fäänsit pimendavat rulood pole, paksem tekk ööseks akna ette. Tekile kaks aasa külge, aknaraami kaks väikest naela. Või kui on kardinapuu, siis lihtsalt tekk üle selle visata. Olen seda nippi hotellides kasutanud.
  1. Rauast voodipeatsile ööseks tekk üle visata, näiteks see, mis päeval päevatekina teenib. Mul oli Eesti kodus raudvoodi, järele proovitud, toimib.

  Like

  1. ma olen hotellis isegi suuremat käterätti selleks otstarbeks pruukinud, kui tekki polnud võtta. ja kui see jäi lahjaks, riputasin riidepuuga mantli ka veel akna ette.

   Like

  2. Mul kusjuures pole ruloo, lihtsalt … suur must palakas. Vahepeal tuli meelde, et apelsinipreili hindab ju ilu, nii et talle ehk see variant ei meeldi. 😁

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s