#life_after_love

Köögitüdruku oma tuba

Ma jäin täna kodukontori ja kodukooli tõttu täitsa hätta, sest ei saanud kuskil oma õmblusmasinaga kolistada. Pole ju oma tuba. Hommikul vara hakkas peremees juba arvutama ja minul tuli raamatute toas siis enne kukke-koitu samuti üles ärgata. Sees elava hooldaja asi, eks.
Eks ma siis lõuna ajal liigseks osutudes läksin parketti panema.

See on nagunii ju täiesti mõtetu töö, korralikult seda teha ei saa, juba materjal on nii pask et.
Õige!
Tuleb lihtsalt töö juurest minema kõndida ja küll keegi teeb. Keegi. See keegi, kellel on rohkem vaja. Nagu ikka. Mul oli.
No pole jah see kõige esimene valik materjali, aga odav oli. Teadagi on laminaat ju jalale külm. Kuid vanale labasele köögitüdrukule teenistuse lõppemise pelgupaigas abiks asi seegi.
Aga nagu me teame, ei keela ju keegi puupõrandatega majas edasi elada. Tuleks lihtsalt veel rohkem pingutada, et paremini mõtteid lugeda ja muidu ka vähem tüli norida.
Mis sellesse laminaati puutub, siis kas kedagi üllatab, kui ma ütlen, et üksi rahulikult toimetades hakkas asi kenasti minema. Muidugi oleks otsast kinni hoidmise abi ära kulunud, aga praegu oli pigem see koht, kus mul oli vaja aru saada, miks kahekesi pannes asi kohe algusest peale persekursil liikuma hakkas ja et kas tuleb uus materjal osta, sest see on lootusetult laotamiskõlbmatu.
Pole midagi teha, kriitikahirm halvab minu puhul ikkagi terve mõistuse.
Ma ju sedasama asja Väiksele Hipile Tipsi tuppa panin ja polnud raketiteadus, seega sai asi olla selles liigutuses. Kokkupandud lehed pidid soones liikuma, siis oli tol korral õige.
Katsetasin mõned korrad. Sain liigutuse kätte. Neli tundi tubast tööd täielikus vaikuses! Näris ja kiunus ainult pidune tikk-saag.
Natuke jäi veel. Kuue lühikese rea jagu, sest väsinud mõistus ei suutnud peast ära arvutada kuidas optimaalselt vähest järgi jäänud materjali kasutada.
Hoiatuseks olgu teistele errrrriti täpselt materjali ostmine ja selle aasta aega seista laskmine!
Sammuke jälle lähemal.
Järgmisel korral võib välisjalanõud juba esikusse jätta.
Tubane tunne täitsa.

One thought on “Köögitüdruku oma tuba

  1. Noh, normaalsed soojad sussid maksavad ehk 10 eurot, saab ka odavamalt. Nii et puitpõranda asemel laminaat + sussid on ilmselt siiski arvestatav rahavõit. 😀 Mul üürikas absull igas toas laminaat ja no ausalt ei oska kurta. Aga mulle meeldib ka talvel villaste sokkidega käia muidugi.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s