#life_after_love · h6bedane

ii-kommers maiäss

Seitsmest veebipoest olen miskit asju tellinud lähiajal. Noh, madratsit ja potte ma kätte veel ei saa, ekstsentrilist lihvijatki mitte, kuid täna tuli teade ka koeratoidupoest ning raamatupoest. Raskustekipoodki on vaikselt nagu kult rukkis.
Noad sain kätte ja kassidega(!) voodikatte ka (ei ole pea kandiline… ei ole kandiline.. )
Jeah.
Päriselt.
Saaksin nuge/nugasid loopida.
Mingil mikroskoopilisel viisil miskit kuskil liigub.
Peremees teatas, et ta on nii väsinud nii väsinud kogu aeg kui ma laminaadi ja valgustuse kohta küsisin. Muidugi ma tean, mida see tähendab. Ma hakkan otsast enesele laupäeval tikksaega põrandat alla närima.
Täna panin ruloo kööki.
Akna auku sisse, sest alla lastuna ei mahtunud muidu köögimööblist mööda. Naljakas on jah tibakene. Aga ise panin. Noksi ei läinudki vaja. Ühest aknaaugu servast murdsin liiga viltu puurides tüki välja.
Ja üllatus – keegi ei näägutanudki!
Eks ma parandasin ise oma väikeste valgete käekestega siis selle serva pahtliga sirgeks tagasi. Kõik on jätkuvalt elus. Mina ka.
Kangutasin kummimati peale pesumasina paika. Ühendamata jätkuvalt.
Vannitoas panin peegli üles, sai vist liiga kõrgele, ja need iminapaga riiulid, mida ma realiseerimiskeskusest millalgi ammu juba hullusehoos ära vedasin. Ma tean küll, et kinnitab nael või kruvi, aga jee mul on ettekujutust, kuhu ma need riiulid kruvida tahaks. Kuid normaalsetel inimestel ju on vannitoas riiulid ja nad ei hoia põrandal ühte suurt pudelit, millega saab pesta juukseid, keha, koera, vaipa ja autot. Võib-olla ma hakkan ka nüüd vanast peast ja üksi elades veel normaalseks naiseks, võib-olla ma ostan teab mitmendal katsel midagi, millele KÕIK naised ju oma juuste ja keha ilu jaoks otstarbekaks kulutada peavad ning millest siis vannitoas väljanäituse korraldavad. Panuseid ma ei teeks. See on alles teooria.
Äkki muidu võib veel juhtuda, et tabab mindki mingi koletu aafrika päritolu lõikumisnakkus, millest Eveliis kirjutab.

Ühtlasi lagunesid mu viis aastat vanad botased poolest lõunast täiesti ära. Sõdurisaapapood on aga vahepeal hinnakirja veebist kokku korjanud. Pealegi oli mul KOHE vaja.
Suundusin töökohajärgsesse uuskasutuspoodi. Seal oli kaks paari minu numbrit. Võtsin soojemad. Teise paari kohta ütles tudenglaps, et formaalsed, talle meeldiks, aga ma olin sjuuke koon, et ei viitsinud nii palju, teist kümnekat veel kulutada, sest need olid kontsaga ja ta ei saaks neid seetõttu nagunii ära õunida.
Ostsin hoopis kolm sidruniga tassi alustaldrikuga.
Mul on tsitruselistega, teadagi, mingi oma teema.

2 thoughts on “ii-kommers maiäss

  1. Mul on väikeste alustaldrikutega jällegi miski oma teema. laiendatult, väikeste nõude ja kogustega.
    Aga need tsitruselised neil portselanist kruusidel mõjuvad nii soojalt ja kuldkollaselt, nagu … Toscana päikese all. mitte, et ma seal käinud oleks, aga filmi näinud, seda küll. kuratlikult ilus oli.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s