Uncategorized

Ilmajäämisturundus ja satiinlakk

Kraba!
Ainult kiirematele jätkub!
Või muidu..
Ära jää ilma!
Noh, vutt-vutt nüüd!
Veel enne seda kui lobeda jutuga muusikamehest suhteekspert sai, jah, ma kavatsen ka SEDA raamatut lugeda, sõnastas ta minu peas olnud mõtted kaasaegsest öökima ajavast müügitaktikast.
Minus tekib alati õõv kohe kui ma kuulen, et nüüd kohe tuleb kuhugi tarbima kiirustada. Kus on vastassuund? Kus on tagavaraväljapääs?
Mäletate kaklusklubi “On-Off” ja poolmuidu telekaid?
Just!
Soliidses eas inimesed olid nõus üksteisele üle kurgi küffeldama ja teineteist jalge alla tallama mingi virvendava kasti pärast!
Mul pole tegelikult su toodet ja teenust vaja. Sisse soola see kui ma pean end mingilgi viisil alandama. Sain enne elatud ja elan südamerahus edasi ka. Vudimata ja krabamata.
Kujutab nagu see ägedat turundustrikki väljamõelnu tõsiselt ette, et kui ma nüüd kõnnin see “tema telekas” kaenlas läbi linna , et siis ma tunnen end superhästi, et ummisjalu jooksin ja kellegi nina eest krabasin ning veel paremini siis, kui iga päev näen ise oma kodus asja, mille küljes on eneseväärikuse allahindluse silt.
Kliendi mõnitamine ei ole parim viis tema kogutud veeringuid rahakotiraudade vahelt välja meelitada, mõningad strateegid muidugi soojalt soovitavad, raha ju ei haise, kuid näidates näpuga oma ettevõtte rahastaja kesistele võimalustele , näitavad rohkemad sõrmed su enese suunas.
Usalduseks nimetatakse.

Seega tuleb igasugusest kaubanduse väisamisest nüüd vahe sisse teha, hoopis koera kõrva tagant sügada, ta tuppa kinni panna ning siis plännike satiinset paadilakki garaazis lahti kangutada.
Männipuidust köögilaual ju võiks väheke kõvem kate olla kui lasuur?
Nagu mesi! Ilus! Hommikul veel ilusam! Udukallis. Haiseb sama võikalt nagu ära-jää-ilma-kauplemisvõte.

Ja siis on mul veel paar ägedat laste riidepuud, mille lõppviimistlus nõuab sellist käelist osavust, et teisega samal ajal telefonis kaapida ei saa.One thought on “Ilmajäämisturundus ja satiinlakk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s