h6bedane

Kolumni alga. Või siis mitte.

Samal ajal kui ma siin ootan, et oleks viisakas saag käima tõmmata kortermajas, põrandaplaadid onju, on meitel keegi Delffi üllit suisa teise kolumni juba!
Kord kuus lubatakse pilk heita värvikasse suhte- ja seksiellu peale seda , kui kangelanna samuti hõbedane suhe laste isaga on teinud temast keskealise vallalise naise…. deitimisviisid, mehed, lahutusjärgse elu suurimad väljakutsed jne.
No onju! Eksju.
Ma siis siin puu taga kivi all kirjutan kuidas päriselu ära hallata? Või? Sellest Maslow püramiidi osast, mis seda potensiaalselt raju keppi vähemalt mingilgi tervemõistuslikul viisil nautida laseks. Toit, katus, riided. Teate ju küll.
KUI see üldse peaks kedagi huvitama.
Kepist ja keeksist oleks ju palju ägedam.

Noh, teade, elan siin meetodil kus-kott-seal-kodu, nagu linnuke oksal lendlen ühe poih-vrendi sängist teise ja elu on niilillniilill. Igapäevaseid muresid üldse ei olegi! Ainult pead ei tohi norgu lasta.

Reaalses elus on tegelikult samamoodi, et kaelani pasas olles pea norgu laskmine ei ole hea feng shui.
Noh, näiteks on sul köögis ja esikus plaaditud põranda ning toapõranda vahe 27 mm ja sul tuleb mingeid plaatisi panna kuskile.
30 kg, 2.5 x 1.3 täispunn.
Ilmselt läheb vaja otsast kinni hoidmise abilist.
Midagi võib selles haldusprotsessis ikka poolel teel mitte pidama jääda.
Võib muu hulgas selguda, et väikene alandus suvalisel teemal käib asja juurde. Noh, kui sa näiteks ei saa seda kuradi kangeks läinud puiduliimi silikoonipüssiga plaadi vahele pandud ja hirm tüli ees kasvab instinktiivselt üle pea. Siis ju lihtsalt tuleb kähvata, et noh, lõika siis ise plaati. See käibki asja juurde. No lihtsalt ei meeldi inimesele sinuga koos tööd teha, noi meeldi noh. Peab saama kohta kätte näidata!
Vaadakem siiski asja säravamat poolt – liigub!
Ning ühtlasi selgub, et meeterkahekümnene voodi ei mahu ära. Ja kummut peab ka väiksema laiusega olema. Kõndimisruumi ei jää.
Väike Hipi küll siin muretseb, et mis siis saab kui mulle peaks mingi selline polt sebituma, kes mu tillukesse tikutoosi sisse kolida tahab. Et kusma’s selle raju kepi ette võtan.
Tõesti.
Tegelikult on mul peale ja enne tormilist seksi veel mõningaid muresid.
* Telefon ja internet ja arvuti.
Vist käivad inimõiguste alla tänapäeval ja mul tuleks uurida kuidas ja mismoodi see värk käib.
* Söögiriistad.
Lõhnab taaskasutuskeskuse järgi. Võiks noad-kahvlid-lusikad-klaasid sobivas värvigammas sealt saada.
Kokanugade komplekt tuleb osta. Eriala omandamisest saadik pole võimalik ainult köögiviljakoorimisnoaga gastronoomilist poolt ära hallata ja ärgu tuldagu vastupidist väitma.
Lõikelaud.
Potid-pannid. Kaesin kunagi mingit pesaehitamiskomplekti Ikeas. Värske tseke tuleks ilmselt nüüd kasuks.

…jätkub…

5 thoughts on “Kolumni alga. Või siis mitte.

 1. Tjah….Mõtlen, et taaskasutuskeskus või nn sõbrapood on päris mõistlik mõte. Isegi ise valida saab eri kaubamärkide vahel. Ja hingehinda ei maksa. Omaette elamise stardikas. Juhul, kui maailmavaatega sobib:) Potid-pannid -lõikelaud võiks muidugi olla päris uued ja kohe võimalikult kvaliteetsed. Tehakse ju sooduspakkumisi ka. Jõulud tulemas ja…

  Kas sa tõepoolest ei saa mitte ühtegi tarberiista välja kolides kaasa?

  Mäletan, et kui tütar hakkas täisealiseks saama siis alustasin nn jupikaupa köögitarvete soetamist. spikerdasin seda ühe ema pealt kes tegi nii- igal palgapäeval ostis midagi tarvilikku ja pani kõrvale:) Midagi soovis tütar omale sünnipäevaks ka. Nii, et kui päriselt väljakolimiseks läks siis oli elementaarne varu köögitarbeid ja nõusid olemas. See on ikkagi omaette arvestatav väljaminek kui peaks kõik ühekorraga soetama.

  Like

  1. Mul oli ju ka nii. Lapsele 🙂 Kõik asjad kvaliteetsed ja ette valmis ostetud. Nagu veimevakk 🙂
   Egas ma ju arvanud, et mul endal tuleb ühel hetkel samuti ajas 25 aastat tagasi minna.
   Ma saan hakkama.

   Like

 2. Minu arvates on on suisa suur mõnu kasutatud asjadest jupi kaupa omale ükshaaval sedasi meelepäraseid köögitarbeid valida ja koju tuua. kja siis neid nautida ja imetleda. palju kauemaks jagub rõõmu, kui kõik korraga ära ostes ja siis neist tüdinedes.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s