h6bedane · huntkriimsilm

Sättimata rongaema

Täna olid mul prioriteedid paigast ära. Lõpetasin ühe teise inimese kodu pahhhteldamise-lifffimise ja sain selle eest raha kah. Toorest peeti, poppide heledate ringidega!, ja kristalliseerunud mett Kotkale anti pealekauba.
Ja siis ma kaesin seal, et mu nunnu ekstsentriline massin hakkas järsku hüppama.
Nojah.
Fain!
Koju jõudes võtsin kompressori.
Kasutasin sihtotstarbekohaselt.
Mure murtud nigut nipsti!
Töötab edasi nagu kulda.
Kui ma selle massina kallal seal garaazis suruõhuga urgitsesin, siis kangastus mulle järsku alati-sätitud-Kati. Suur silmarõõm, kes oli kohtumise hetkeks juba abielus.
Huvitav, kas tal oleks üldse kunagi olnud probleeme ekstsentrik-lihvijaga?
Kas ta mõtteid oskaks lugeda?
Millised prioriteedid tal oleks?
Kas ka siis oleks peremees vaatamata poja kivi vastu kukutud kuklale ikkagi peale tööpäeva maale läinud, sest egas perekonna pärast saa omi asju ju tegemata jätta.

Kotkaga on tegelikult hästi. Püüdsin valge tolmukorraga sentimeetri jagu kaetuna telefoni teel hinnata kiirabisse pöördumise vajadust. Parimal juhul oleks mul läinud tiivikute sahinal kohalelendamiseks tunnike.
Ei kadunud pilt tasku.
Verd ei jookse.
Oksendama ei aja.
Topelt ei näe.
Ilgelt valus on.
Otsustasin, et laps jääb ellu ja ma lõpetan töö ära.
Ja EI mõtle mis ema ma selline küll olen.
Issil oli plaan ikkagi ju maale sõita.

Mallukas meitel avastab siin üksi elamise kitsaskohti onju.
Ja mina siin mõtlen, et ma pole KOOS vist elanudki.

Vt. ka Kerli Dello vidjootiblooki.

9 thoughts on “Sättimata rongaema

 1. Njah, mul on tunne, et pooled inimesed abielluvad ainult selleks, et mitte üksi olla, mitte selle pärast, et oleks suur armastus. Minu suurim hirm on see, millest Kaamos hirjuti blogis – et elad kellegagi enda arvates 20 aastat enamvähem õnnelikult ja siis avastad, et see oli tegelikult vale ja tema õhkas hoopis kellegi teise järele ning sina olid see nö tagavaravariant, mis olude sunnil võeti. Ka vist põhjus, miks ma ei suudaks keskmise Eesti mehega koos elada, mul on vaja, et keegi mind piisavalt kiidaks.

  Like

   1. No, ma küsiks sellise hüüdlause peale rahulikult, et “mis mehel siis puudu on, et ilusamaid naisi kätte ei saanud? ” või “Mis mehel endal naisele pakkuda on? Miks keegi peaks tahtma teda valida? ”

    Mis puudutab peresiseseid valikuid, siis jällegi- lapsel on kaks vanemat. Kaks täiskasvanut kes mõlemad tema heaolu eest vastutavad. Võrdselt. Teoreetiliselt? Seaduse silmis?
    Saan aru, et sina andsid ses olukorras endast parima. Saan ka aru, et teine lapsevanem oli oma valikutes palju rohkem vaba kui sina. Ja tegi oma valiku.

    Liked by 1 person

 2. Mina deklareerisin juba pubekana, ammu enne igasugu suhteid vastassooga, et kui mina mehele väljaveninud põlvedega uhutud dresspükstes ei kõlba, siis ei kõlba see mees ka minule. Ja ma elan selle põhimõtte järgi siiani. Sättida võib, aga ma olen sama inimene ka sättimata. Pestud ja kasitud, see on elementaarne, aga üleslöömine – see on, noh, lisaboonus. Boonuseid teatavasti saab jao pärast. Ja no see “ei saanud ilusamaid kätte” – see on ju puhtalt mehe, mitte sinu viga! Ma ei jätaks seda küll nina alla hõõrumata, kui ütlemisteks läheb 🙂

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s