h6bedane

Sammuke

Nüüd see siis ongi nii, et ma panen asju kokku. Teadlikult.
Koristamine on absoluutselt alati muidugi hea feng shui. Tsii ja need teised loomad.
Peremees käitub ootuspäraselt. Maal on vaja teha … nänänänäääänääää… sest on ju lootus, et eemale hoides ja vältides läheb mul see järjekordne hoog üle.
Sai ju kenakesti manipuleeritud siduvate laste teemal ja pensionipõlvest ka räägitud ja. Kui poleks vaid seda kurnavat tööd, küll siis võiks olla hea inimene. Isegi naisest hooliks.

Pühkisin laelambilt tolmu. Mulle meeldib see lamp. Mõtetu traadipusa.
Mulle meeldib see magamistoa tapeet. Vedeltapeet. Omal ajal täiesti uudne ja täiesti hull idee. Missasi see veel on!?!? SEDA kavatsedki seinale määrida? See küll mingi normaalne asi ei ole. Ise tead.
Mingid mõtetud ätsed aknalaua peal.
Täiesti mõtetud soolapuhumise raamatud voodi kõrval. “Mida naised tahavad?” Kahte asja – öhöhööö – kokkuvõte on Delfis.
Mingi voodikatte eest küsitakse nii palju?
Kui me need liblikatega rulood ükskord saime..

Sunnin ennast suutma.
Lugesin kell öö üht saadetud linki – Should I Stay or Should I Go.
See ei lähe paremaks.
7 põhjust.

12 thoughts on “Sammuke

 1. Asking myself, “Is our relationship built on trust, respect, kindness, and generosity?”

  Maailma olulisim küsimus. Ja sellest hoolimata on need omadused suhetes nii haruldased.

  Like

 2. Tead, mis ma tegin mulle nii-nii armsa roosilise tapeediga oma magamistoas? eelmisell õhtul, enne väljakolimist ostsin musta värvi ja tõmbasin rulliga terve toa toa seinad sellega üle. Ma ei tahtnud seda talle jätta. See oli olnud ainuke oht ses majas, mis kuulus mulle. Rüüpasin valget veini ja muudkui rullisin.. Tundus, et just selline väljapääsmatult sünge ja must oligi olnud elu selle mehega. uhhhh, kui hea tunne oli, on siiani, see oli väga vajalik punkt kogu loole mu enda sees.

  Liked by 3 people

  1. Kellakägu, ma igaks juhuks rõhutan, et ei kirjuta järgnevat sinule vastandumiseks, vaid selleks, et näidata, KUI erinevalt võivad inimesed käituda sarnases olukorras. Näiteks minul pole kohe üldse seda tapeedi mustaksvärvimise või – suvaline näide – petturist partneri autokummide pussitamise geeni. Kättemaksugeeni. Mul on (olnud) hoopiski vastupidi. Kui teine on tõbras, siis mind lohutab ja ravib ja aitab uues suunas edasi liikuda, kui ma ise hea olen. Või peaksin pigem ütlema – kui ma mina ise olen. Sest sügaval sisemuses ma ei ole kummipussitaja, kuigi eelnimetet tõpra käitumine võib mind selle teo äärele viia, kuna temaga kooselu on mindki tõprasarnaseks tuuninud.

   Samuti olen avastanud, et mulle pole sugugi tervislik teha seda, mida teeb blogiomanik postituse alguses. Pole tervislik vanu valusaid asju üles kaevata, meeles hoida, meenutada. Samas ma muidugi saan aru, et kui on vaja Otsust teha, on iseendale kõrvakiilude andmisest kõvasti abi: ärka üles! vaata ringi! sa oled vales kohas!

   Like

   1. Kellakägu, jah, ma hakkasin peale kommentaari postitamist mõtlema, et väljendusin ilmselt veidike sildistavalt, mis polnud eesmärk, tõesti. Ja see lõik kah, et “mina muutun hoopiski heaks”. Nagu sina oleks olnud “paha”, eks. Mkmm, nii ma ei mõelnud. Keeruline teema arutlemiseks, keeruline kirjapanemiseks.

    Like

   2. Ma arvan, et see on praegu minu viis leinata kõike seda, mida koos sai loodud. Või peaks ütlema, et mida mina püüdsin enda arvates justkui nunnut ja sooja luua.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s