fitlapblog

Käts dõunt kiv a fakk

Teemal “see loll ja nõme paks, kellele Fitlap koha kätte näitas” teemal on vist küll juba jauratud, las nüüd saavad võimaluse järgmised naiivsed, kes arvamuste paljususe võimalikkust ja privaatsust unes näevad.
Ma jätkaks kassipilditraditsiooni.

vinod Yadav / Unsplash

Ja KUI (if, mitte when) ma suudaks veel paar päeva näpuga järge ajada, siis võiks 31 päeva kokkuvõtteks raporteerida viiest kadunud kilost. Riili-riili.
Selle #B60 asjaga liituda on muidugist sigahilja, aga mingi vindi võiks ju nüüd peale veerata.
Mammu pakkus sporti.
Aga kuna ma meite eliitsele sportsklaabile enam rohkem salaja mööda seinaääri kõndimise võimaldamise eest maksta ei taha, siis mul tuleb vist luukeresid kapis tuulutada. Aga juba need hommikused hambapesuharjutused on sellised, noh, kuidas öelda, vähelootustandvad.
Samas +/-pool Ameerikat on vahepeal juba vaikselt hakanud suutma oma taljet defineerida.
Ja siis veel, kui nüüd ikka aktiivseid vabadusi otsida, tähendab see sport ju neid heaolumolekule, mis panevad lähedust otsima. See on pahapaha. Võigas suisa. Mul pole isegi kedagi, kellega igal hetkel läbi sotsiaalmeedia, tsäti ja selfide ühenduses olla ning nüüd hakkan suisa päriselt koosolemist tahtma. See kõlab pervolt. Vaadake, mis nad veel Tomi juures kirjutavad.
Teisest seisukohast.
Samas.
Veel ühest teisest seisukohast ja veel samas.

Üks raamat ka. “Sõpruse kirjutamata reeglid” . Äkki peaks viimsate arengute tasutal mälu värskendama.

7 thoughts on “Käts dõunt kiv a fakk

 1. Hmm, mul on endal sihuke huvitav kogemus (kohe läheb liigseks jagamiseks, viisakad inimesed ei pea edasi lugema), et kui ma tulen koju ja mõtlen, et täitsa pekkis, kui raske päev oli, ma tahan keppi ja klaasi siidrit, mitte ilmtingimata selles järjekorras, siis … pärast 30 minutit joogat ma jooki enam kindlasti ei taha ja ka seksi suhtes on huvi pehmenenud (st mõte on jätkuvalt ok, aga enam ei ole stressi maandamiseks VAJA). Nii et sõltub inimestest. Seda olen ma küll internetis lugenud, et kui mehed jõutõstmist vms teevad, siis nende huvi seksi vastu suureneb, sest selle käigus toodetakse mingeid hormoone jne, aga jooga ju pigem lõdvestab.

  Like

  1. Mnjaaa…
   Mul on võtta keppi, selle klassikalises ehk porrist nähtu tähenduses, küll igast asendist igal ajal ja rohkem kui ära teha jaksaks, kuid midagi on hormoonsüsteemis ja mõttemaailmas sedavõrd sassis, et pärast sporti või üldse pingutust, ka vaimset, tahaks lähedal olla. Istuda, silma vaadata, paitada, kallistada noh. Ja vat see on see koht, mida ma tean, et ära ei halda. Ning rahmakas keppi teeks asja ainult hullemaks.
   Ma ei tea, kuidas näiteks dominad saavad hakkama oma vajadusega kellelgi nahk kuumaks kütta. Või teised maha-ja-tahast erinevad …eee…mm…. seksuaalsed sättumused. Kust nad leiavad sellised inimesed nendeks mängudeks.

   Aga noh, kui ma olen selle viimase kuuga suutnud hambad ristis hoida ja küllalt masendava olustiku tõttu mitte pea ees külmkappi hüpata, siis võib-olla ma suudan sporti ka nii ära hallata, et ei hakka end kellelegi külje alla ujutama.

   Võtan paar päeva mõtlemisaega 🙂

   Like

   1. kontaktsport? vms kontakttrenn? (paaristantsukursustel on tüüpiliselt mehi puudu, aga nt kontaktimprovisatsioonis pole vaja, et mehi-naisi ühepalju oleks.)

    Like

   2. eee….. mul on võõraste inimestega väike probleem … aga ma teen selle kontaktspordi osas kohe guugli.. vblaon vähem hirmutavam kui end asjaga kurssi viia ..
    Ratsutamine on ka kontaktsport?

    Like

   3. hobusega kontakti ei saa ilmselt kuidagi vältida.

    a esialgu mõtlesin ma lihtsalt sellele, mida kunagi üks tuttav vaimustusega mingi idamaade võitluskunsti ainetel tehtavast trennist rääkis – et kui nad pärast neid üksik-kavasid (või kuidas iganes seda seal nimetatakse) omavahel ka natuke leebet võitlust teevad (ma sain aru nii, et eesmärk on näidata, et harjutaja oskab õigesti lüüa või lööki blokkida, ilma et ta lööke päriselt lõpuni teeks ja partnerile päriselt liiga teeks), siis “see on nagu energia vahetamine, pärast on nii hea olla”.

    väikesed lapsed vist ka maadlevad osalt selle poindiga, et tore on sülemleda.

    Like

 2. Mm, ma olen vist täiesti erinev siin, sest trenn ei mõju mulle iial niimoodi, et ma kedagi rohkem kallistada tahaksin. Ehk väga harva siis, kui mul ronimine kohe ÜLDSE välja ei tule, siis vingun ja tahan lohutust. Aga meil on ka nii, et ma ei ütleks, et mu kaaslane külm on, aga mult tuleb julgelt 80% meie kallistustest. Telekat vaatame erinevatel diivanitel jne (kuigi tihti ta selle käigus siiski hoiab kätt minu omal vms). Ma vahepeal käin a la köögis tassi pesemas ja siis möödaminnes musitan ka, tema nagu üldse ei mõtle sellistele asjadele. Aga mind vähemalt ei häiri, ilmselt selle pärast, et ma saan muus mõttes piisavalt tähelepanu ja tunnustust + oma romantilisi mõtteid väljendab ta muul moel. No näiteks ma ärkan kell 9.55 ja ta ütleb, et “ma teadsin, et sul on kell 10 koosolek, nii et ma panin kõik asjad valmis, et sa kohe kohvi saaksid” (meil tuleb ube enne purustada + piim masina külge lisada, selline masin). Mõtleb minu peale ühesõnaga.

  Liked by 1 person

  1. Aaauuuuuuuuuu………./kuu poole ulup/

   Võimalik, et mulle ka ei mõjuks enese liigutamine nii kui see läheduseanum lõhki kuivanud poleks.
   Meitel jälestatakse igasugust lähedust, tal on kulunud palju aega ja vaeva, et mind tema jaoks mõistlikusse kaugusesse põlastada. Poolteist minutit enne seksi on juba ka liiga palju. Ma ei hakka parem rääkima, mis juhtub siis kui mul hakkab midagi kannika poole tüürima – salvavamat kriitikat pole olemas.
   Nii see igapäevane üksindus viibki mõistust peast ja kui midagigi pingutavamat teha, siis tekib kohe tunne, et oh, ma sain hakkama, kas NÜÜD lõpuks ometi on auhinnaks kallistus ja koosolemine? Friiki.
   Aga ma olen teadvustanud ja see pidi paranemise esimene tingimus olema 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s