Uncategorized

Ära kujuta ette

Purekkari neem. Wikipedia.

On ok kui sa hoiad mu lapsi, oled aastaid olemas nii oma teadmiste kui riistadega kui vaja on, tuled lennujaama vastu, ootad terve päeva, et ma tuleks vaid 15 minutiks su juurde, et kasutada su arvutit uute kohtumiste kokkuleppmiseks ja soovitad mu pulma väga hea silmaga fotograafi. Aga palunpalunpalun ära eelda, et veedan sinuga terve päeva ja kutsun sinu oma pulma kasvõi fotograafina. Sa pole SELLINE sõber.

Kui sa oled mulle lubanud aidata, pead sa seisma joondu-valvel seni kui ma ütlen vabalt. Muidu ma süüdistan sind minu üksinda nugist nussima jätmises. Ole valvel, kui ma vajan su teadmisi, aega ja tehnikat, oota mind tunnike vihmas kui vaja, sest sa oled ju see sõber. Aga palunpalunpalun, ära eelda, et ma tahan, et sa korraldaks mulle arenguvestluse kui sa pole mind kaua näinud. Ja ma ei taha mõeldagi, et sa oled ebaviisakalt hõivatud mingite tühisemate asjadega kui mul on sind vaja. Parem on kui pead suu kinni ja sõidad nipsust ette. Ja üleüldse, võin ma igat su sõna tõlgendada enda vastu.

Ole minuga rasketel aegadel. Neil, kui jäängi üksikemaks ja mu oma ema on tõsiselt haige ja ma vajan lohutust, transporti või lapsehoidjat.
Aga palunpalunpalun pea meeles, et kui mul läheb väga hästi, ei taha ma mingit sinuga seotud negatiivsust enesesse võtta ja on targem kui sa ise taipad siis eemale hoida, et ma ei peaks su lapse kaudu sõnumit saatma.

Ei saa inimene aru, isegi nii kõrges vanuses mitte, et ongi see nõme ja tüütu sõber, kes ei taipa headel aegadel lugupidavasse kaugusesse hoida.
Palju peab veel suhteid seetõttu otsa saama?

Google otsing: tagavaranumber


9 thoughts on “Ära kujuta ette

   1. pean tunnistama, et sina-vorm ajas ka mind esialgu segadusse. tglt saan ma praegugi üksnes loota, et lõpuks sain õigesti aru ja sina-vorm oli kunstiline võte, teise inimese oletatava vaatepunkti viskamine enda peale.

    Like

   2. Ma siin püüan kuidagi iseendakest ära lepitada mõttega, et kogu aeg astun samasse ämbrisse jah.
    Ma praegu näen ühe korduma kippuva mustri algust ja püüan väga kaasnevast mõtteviisist aru saada.

    Like

 1. Täpselt sellepärast mingil eluhetkel vahetasin aadressi, telefoninumbri ja meiliaadressi. Mul ei ole ühtegi sõbrannat. MITTE ÜHTEGI!!! Ja kui vahel igatsus tekibki, tuletan endale ühte koma teist meelde, ning igasugune sõbrannatamise soov kaob…

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s