fitlapblog · h6bedane

Kuues kassilugu

Ariana Suárez / Unsplash

No ja esimene vahefiniš ju ka.
Viie päevaga üheksasada grammi. See on absoluutselt ok. Ma pole ei võimelnud ega midagi. Ainult ühel päeval jalutasin jalatallad ümmarguseks. Ja muidugi see pavlova, aga lubasin mitte keevitama ning raha Läti hulluarstidele tassima hakata. Ma olengi rahul. Distsipliin raskel kujul. Linnuke kassike kirjas.
Uuel nädalal 12. juulini on siis soovituslik vähemalt 1x raha Nõo Lihatööstuse toodangule kulutada. Eks tuleb vist tutvuda siis, et mida meie elukohajärgses tarbijate kooperatiivi kaupluses pakutakse ja kas see parajasti ka mõistlikult hinnastatud on.
Vegan ja taimetoiduretsepti võib ka asenduseks kasutada. Eks ma siis proovi näiteks sõprade leedukate veganborši kavasse toimetada. Ikka tuleb enesele võmalus anda. Ja pealegi kui ma hoogsalt oma blogrollis tuhnin, siis peaks sealt välja tulema üks rokipundi trummar, kes oskab jube hästi vegantoite teha. Tema köögiviljapirukas…..
Ja et mitte niisama tünni kõmistada, siis minu pisikene personaaleesmärgikene ka – luukere tantsitamine. Mul on küll veel kahe päeva jagu antibiootikume, aga ma võin ju marurahulikult võtta. Kasvõi need sissejuhatavad harjutused. Lauantaitanssit.
hässtääg_kiip_ kalm_ änd_ kärri_ on

Samal ajal meitel muidugi elu keeb.
Peremees avastas, et kui Kotkaga kuskile minema hakata, antud juhul maale, et siis peab poisil näppu kannis hoidma, et saaks üles tõustud, potil käidud, söödud, hambad pestud, tekk sirgeks pandud. Ja et ta ei pane ise paari särki kotti, seda tuleb meelde tuletada ja üle vaadata.

Kontrollküsimus:
– kes sai pahaseks kelle peale?
Lisaküsimused:
– Kes on milline ema ja millised on tema pedagoogilised vajakajäämised ?
– Kas oleks siis olnud raske natuke aidata, selle asemel, et muretseda õigeks ajaks tööle jõudmise pärast kui palk nagunii korrelatsioonis ei ole?

2 thoughts on “Kuues kassilugu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s