Uncategorized

Väike jooga katkiste glasuurplaatidega

… kulub ikka ära kui oled vahepeal nii palju saastal klikkinud, et lugeda pole enam midagi. Puhta suunamudilased igal pool.
See pole minu tehtud, see on koolinäidis.
Mul on praegu vaja midagi käelist, mis koormaks aju samavõrd. Et taastada usk inimkonda.
Ja siis hakkan ma intensiivselt prantsuse keelt õppima, et lotiimulood viimastestki makstud ja suunatud reklaamidest maha saada. Lõuna-Prantsusmaa suvituskohad ja Kanada immigratsioonisoovitused oleks jälle teretulnud. Isegi 5-minute-crafts. Pinterestis peaks ka kassipiltidel klikkima, et visuaalne ümbruskond korda saada.
Muidu hakkan veel mõtlema, et peaks valgusjõulisema objektiivi asemel raha koguma .. eee….mmmm… millegi jaoks, mis suurendab meditsiinitööstuse hiigelkasumit ja vähendab mu niigi madalat enesehinnangut, tehes minust lõpuks vaid karvutu lemmiklooma, kes pakub õnneliku lõpuga massaaže. Olen sellele võimalusele jälle selgelt liiga lähedale loovinud. Pehmeks suunamuditud aju.
Ma tean ja olen n+1 korda juba isiklikult kogenud, et välimuse muutmisega ei muutu minu elus mummugi!

Küll aga võib muutuda üht-teist selle inimese elus, kellele ma midagi loon. Vähemalt hetkekski võib taastuda tema usk inimkonda. See võib-olla pole küll jambiline pentameeter ja valgusmaal 20 kaamerapealse välguga või haute couture punasele vaibale, kuid isegi sanitaarsem san.sõlm võib hambapesu aegu panna end täna natuke parema inimesena tundma kui eilne plastmassplaaditud ühisWC.

Mingem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s