tantsiv-luukere

Tantsiv luukere

Kui sa ei suuda luukerest kapis vabaneda, siis parem õpeta ta tantsima, ütleks Georg Bernhard Shaw.

Sedaet.
Vaatamata väga heale painduvusele ei oska ma tantsida!
Eks mõttekesi on aeg-ajalt ikka liikunud, aga discotanssi no tõesti ei lähe arvesse.
Keha õppimisvõime on lihtsalt nii olematult aeglane ja noh, eks ma ole ikka paras jänku ka, kelle lokaatorkõrvades väiksemagi keha liigutamisest tekkiva naudingu puhul õõvastavalt kõlab: ” vaata, aga vaata väikest litsikest” ja kõik need teised nunnud motivatsioonikõned muidu nii kenalt lapsepõlve kogukonnakeselt.
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida kuidas Kompveki trenni uusi omakeha harjutusi ise üksi nurgas sada korda hästi aeglaselt korrates enesele õpetamas käisin. Või superägeda fitnesstibu koostatud kavaga avalikus spordiklubis hätta jäin, sest äkki keegi vaatab kui vastikult koba ma olen ja no mida esikaanekaugeid kehavorme, öäk.
Aga kui universum on loonud sellise multitalentse koreograafi nagu Derek Hough (ära guugelda seal seda kuuma tantsupoissi rohkem kui ma räägin suga!), siis ei ole võimalik liikumisnaudingu potensiaalist mööda vaadata.
Ja kui no ikka klikid samal ajal lisaks fitlapi algajate treeningkavale veel igast muudelgi trennividiootidel (sry Heikki) , võib lõpuks hakata feedis Figure8-t pritsima.
Soomlanna Jaana Taivalkoskina sündinud kõrvetavtulise kehaga võistlustantsumeister on loonud ladina tantsudel ja sellega kaasneval energial põhineva treeningkava, mis Derekit ja Lindseyt vaadanuna paneb rahakoti vägagi heleda leegiga põlema.
TAHAN!

Täna on mul see olemas!!!
Nu põles jah see Väikse Hipi lapsetoaremondi eest saadud raha juba mu arvel.
Spetsiaalfänksid Kirsiõieinglile, kes ei jõudnud rohkem oma ema läbi peanaha undamist ära kuulata kuidas ta ise internetist ostmisega hakkama ei saa.
UHHHH!

Ja ma räägin, et riist on ikka täiega roostes!
Lisaks enese suidsiidsele ülemõõtmistele -kaalumisele, ikkagi treeningkava onju, olen ma enesele seda üht, ESIMEST puusaliigutust õpetanud üle poole päeva!
Vaadad vidiooti – kõik väga selge. Kerge, ilus.
Teed ise järgi ja see on lihtsalt väga vale. Üdini vale!
Haaran salvestava mehhanismi järgi. VAHI ÕÕVA! Minu liigutus ei ole isegi mitte ehmatanud seda, mida ette näidatakse. Pole võimalik!
Sajad, tuhanded ja võib-olla ka kümnedtuhanded teevad seda tantsuliigutust muuseas!
Proovin ka lisada käsi. Läheb veel õudsamaks.
Ok, keskendume puusa liigutamisele.
Krants-strets. Krants-strets.
?()%/)&¤(“/)&! Kurat! See ei saa olla nii ebamugav kui see paistab nii kerge ja …..iiiik…. äge!!!
Olen end parajasti rõngasse vihastanud kui väike lõunane telefonikõne peremehelt minu maailma jälle segi peksab.
Ta on minu vale käitumise tõttu enesesse korralikult vimma kogunud, aga heasüdamliku inimesena ta ju väldib tüli ega tee etteheiteid. Ta taha enam midagi! On väsinud lootmast! Lisaks olen ma paras koorem, sest pole oma panust suhete hoidmisesse andnud ning peagi võib minna väga palju (majanduslikut) raskemaks kui tema toolist hammaste ja küüntega kinni hoidvad ülemused peale kriisi tööle tulles oma olemasolu õigustama peavad hakkama. Võiksin sellele mõelda.
Kuigi mu uues treeningkavas pole ette nähtud kahe nädala toidutagavarade ühe toidukorraga keresse pressimist ja mul ei ole kõht hetkel tühi, ei suuda ma kiusatusele vastu panna. Õgin lastega palju pitsat ja kaanin liiga palju veini. Ebaratsionaalselt palju.
Siis lähen nühin rõdult küürimisharjaga sammalt maha seni kui randmetest igasugune tundlikkus kaob. Ei , me ei saa survepesurit kasutada, sest minusugune opakas lõhuks sellega ju rõdukatte ära!
Lähen pessu.
Ja kui ma siis olen Zenja Fokini käsul ja havi soovil paljaks võtnud, tekib mul edasiviiv mõte proovida veelkord, paljalt, peegli ees, SEDA liigutust.
Samblast tolmune, ülekaaluline, kleepivalt higine ja emotsionaalselt täiesti välja väänatud keha saab sellega peale paari korda proovimist hakkama! SEE liigutus näeb peeglis välja samasugune nagu arvutiektaanil Jaana Kunitzi programmis ettenäitamismammul!
MIDA?!
Proovin veel paar korda.
Ei filmi.
Jeah!
JJJJJJEHAAAA!! UHUUUUU!!!!
Homme proovin installeerida käed ja võib-olla peaks arvuti vanniruumi vedama..

Peremees tuleb koju ja toob kolm nartsissilõhnaga pärisnartsissi, mis maal saunavaremete juures kasvavad.
Ma lähen vaatama “Konte” ja võtan randmevalu vastu ikkagi ibukat.2 thoughts on “Tantsiv luukere

  1. Ma olen seda ka nii mitu korda märganud, et kui harjutada midagi nõrkemiseni, võib tulemuseks olla see, et ebaõnnestud ka selle viimase katsega ja lähed enamvähem nuttes oma koopasse ära – aga järgmine kord avastad üllatusega, et oi, välja tuli. Aju ikka on midagi õppinud jne.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s