fitlapblog

Kastikass


Jõul siis selleks korraks pühitsetud.
Kõige ärasöödu kohta tuleb aga olla sama vaikselt kui rott leivakotis.
Me paljud ju teame, mida tähendab perekondlik püha. Tihtipeale ei jõuta mõne inimese paturegistrit enne ettegi lugeda kui see seitse või üheksa korda laua, sahvri, keldri, külmkapi (tühjendatu maha kriipsutada) viimase molekulini enesele keresse on kühveldatud.
Õnneks läheb vannitoas peegel enne uduseks kui ma leian enese Carmeni-nimelisi puusaringe tegemas. Ühtlasi ei kaugnäe ma ka kui viltu mu nina tegelikult on ja millised nummerid need täpselt sealt kaalult vastu vaatavadki. Ma kahtlustan, et senise mitteraseda elu suurimad.
Igatahes võtsin ma oiates ja vabiseva vatsaga päeva-paar levist väljas ja läksin väikese hipi kassi talitama ja kinnisvara haldama.
Oli küll kiusatus kogu nähtud kupatusele juba ammu sõrgkang taha ajada, aga arvestades remondieelarve samahästi kui olematust ning tõsiasja, et see pind ei kuulu ei mulle ega ka mitte väiksele hipile, siis võtsin lihtsalt värskelt ehitet küprokime tapeedikõlbulikuks pahteldada.
Absoluutselt saab panna kipsplaate erinevasse tasapinda ja absoluutselt kindlasti ei vaja see töö ei silmamõõtu, loodi ega isegi mitte tervet mõistust. Et võtaks enne vana pappseina asemele uue kipsplaadiseina ehitamist liistud ära või nii.
Seda ju ei öeldud!!!
Akende juurde oli ka jäetud nunnu üllatus. Aknavahetusel palede kordategemisel kasutatud kipsplaat oli jäetud uue seinakipsiga samasse tasapinda panemata.
Seda ju ka ei öeldud!
Nagu ei öeldud ka seda, et mingigi osa tehtust võiks olla vertikaalne. Või visuaalseltki kaugelt vaadates ühes tasapinnas.
Ühesõnaga, põnev oli. Päriselt-päriselt.
Nii mõnigi kurat on sinna seinale nüüd laiaks pahteldatud.
Ja kang on minu nägemisulatusest igaks juhuks seal elamises ära peidetud. Et kiusatust ei tekiks või nii.
Aga.
Kui ma siis seal edasi-tagasi saalisin ja end järsku peeglist märkasin… Kõrvalkorteri naaber helistas ilmselt kabuhirmus politseisse, sest pühadeks ära sõitnud naabri korterist kostis metsik verine röögatus.
Tulin koju ja tõmbasin teki üle pea.
Ja põhimõtteliselt, onju, võiksin ma nüüd ju veel ühe uue kinnisvarahalduse osaoskuse omandada. Kellegi töökaaslase naine olla käinud tasuta plaatimiskursustel!

Head vana-aasta lõppu teile ka sõberid!

Homme on esmaspäev.
Menüüs on PIIMATA keedetud puder ja kodujuust pestoga.
Koeraga jalutama lähen. Ujuma ka. Kõikiseüksinda.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s