fitlapblog

Meie kiisul kriimud silmad..


… istus toas kuuse otsas.

Üle väga mitme-setme aja võtan ma täna kätte ja astun paar sammu külmkapist kaugemale.
See saab olema kaelamurdev, teha midagi loomingulist. Tegelikult on mul idee juba ammu, teostuseni pole lihtsalt jõudnud ja praegu pakuti nii lahkelt varianti uute mänguasjadega mängida. Raskem oleks ära öelda kui salamisi majast välja hiilida.
Kasse seal vist ei ole, aga suure tõenäosusega on koeri.
Kas ma põen ja kardan? Ikka. Esiteks pole ma fotokat käes hoidnud päris kaua. Pigem olen seebikarpide ja telefoniga hakkama püüdnud saada, et hammast mitte jälle verele ajada. Võibolla ma ei oskagi enam manuaalses reziimis pildistada, silm on näiteks töntsiks jäänud või midagi? Võibolla peab jälle alustama kaamera kasutusjuhendi lugemisest?
Õhtuks peavad muidugi kõik asjad jälle omal kohal tagasi olema, mina tuim ja tundetu ning toit laual. Nagu poleks midagi juhtunudki.
Proovikivi.
Ma võiks ju hoopis vaadata kas täiskasvanute koolitamise raames mõnd plaatimiskursust ehk pakutakse, onjueksju. Piparkoogitaigent pole ma teinud, isegi kuivatatud puuviljad ja pähklid on konjakisse likku panemata. Sült, kus on sült?! Maja on karva täis aetud. Ja mina siin onju.

Möödaminnes lähen ostan Prismast moosi ja valgehallitusjuustu. Sepikut ka. Sest vot see on tase! Minu üks lemmikumaid hommikusööke. Lõuna ja õhtusööke ka.
Moosis on kirja järgi 70% marju! Puhas luksus! Eks see hind ole ilmselt ka sama hammustav kui nendel vesistel pakipuljongitel, mida terve pere ära toitmiseks peaks ostma ämbritäie ja raha viima poodi seljatäie. Aga uudishimust ära ma proovin muidugi.
EDIT: 4 euri per 330g /kukkus pikali ja jättis moosimata/

Ok, aeg on paras. Siit ma siis lähen. Orkaani kiuste. Mis ka ei juhtuks.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s