fitlapblog

Kassisilm ja kassikuld

Kell tiksub uue tizaini launtsimist.
Mina siin mõtlen, et pole vist vaja samal ajal bloogi üles upitada. Vbla ei olegi uues kuues uut ja veel paremat bloogi. Vbla pole üldse mingit bloogi, sest see võib olla oma aja ära elanud nagu Delfi kommentaarium.
Mitte, et ma oleks vahepeal lugemisoskuse minetanud. Oh ei!
Ja nagu näha, ka kirjutamist mitte.

Ühesõnaga – krüsoberüll ja püriit. Või kuhu me jäimegi.
Kaalule ka täna astusin. Kogu seda viimase aja ilusat ja veel ilusamat elu arvestades tuleb vist täitsa rahul olla, et maagiline 77,7 pole saabunud. No pole inimene veel aru saanud, isegi teoreetiliselt veel mitte, et kuidamoodu ämeerika mägedes elades see stressi vähendamine praktikas ikkagi käib.
Pingetaluvus, rööprähklemine, elupõline õpe, aktiivsusmeetmed, longituudne õhinapõhisus ja muu püha müristus. Ütleks, et tiip olemiseks jääb ikka väga vähe aega järele.


Kaeks siis vahelduseks vähemalt seda supiga salenemise värki, mis kuskilt silmanurka jäi. Meitel on siin mõned eriti nunnud supipildid võrratult ägedas kausis. Ammu olen tahtnud proovida. Isegi paljuvaadeldud kõrvitsa ja porgandi supi jaoks on üks katsejänes andnud teoreetilise lubaduse sööma tulla ning ramenit tahaks isegi.
Ma korra olen tegelikult seda reklaamit puljonki juba katsetanud. Uudishimu, onju. Ei hakka linkima, sest minu mõistuses on normaalne puljong midagi enamat kui lihtsalt kergelt maitsestatud majanduskasvuvesi. No ei saa mina kodus sellist, noisaa! Eks see hinnatasegi ole väljaspool soodusmüüki selline pisut krõbedam. Kui teha, siis ikka oma puljongile.
Oot ja kolmandal nädalal nüüd ennast või oma suurimat supisõpra tuleks ka üles võtta?
Selfid jäävad ära. Esteetilisel põhjusel.
Ja ma kahtlustan, et mõne palju välimuse kallal mässamist vajava supi meie pere suurimale söögisõbrale andmine oleks esiteks raiskamine puhtal kujul ja teiseks ei koguks see pilt piisavalt laikusid. Kesse siis tänapäeval nüüd koerapilte…
Ühesõnaga. Halvimate asjaolude kokku sattudes ikka ise üksinda oma kokkukeedetud supi ära sööma pean.

Aga!
Pilte minge kaege seal effesshvuudsi lehel küll. Ilusad on!
Võib-olla peaks seda uut ürritust võtma kui supi ilusaks pildistamise võimalust. Iseendale. Oleks selline stressi vähendamise moodus või nii. Polegi tükk aega jälle midagi iseendale teinud.
Isegi oma valget kõrvikut pole jalutanud, sest meitel siin investeeritakse parajasti metsa ja ei taha väga jalgu jääda ning majade vahele ei julge minna. Pime on.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s