fitlapblog

Vihase kassi kausitoit.


Kassipilt on pühendatud blogimiskeskkonna enneolematule ebamugavusele, mis näikse ajas kasvavat. Rääkige mulle veel sotsiaalsest rahulolust, mida võiks tekitada kommentaaride kadumine ning ma hakkan sisisema, ajan selja kaardu ja saba kuuseks.
Ühtlasi, et mitte ainult iriseda, teen ettepaneku kirjutada järgmiseks pigem rss-reader, mis loeks erinevates blogikeskondades loodud ja siinsesse keskkonda teada antud blogidest märksõnaga “fitlap” postitusi jne. Küsitagu julgelt kui idee edasi huvitab

Muidu on nii, et ma käisin PokeBowlis söömas. Uudishimu noh. Pildid olid ju nii ilusad ja lapse reklaamjutt mujal maailmas söödud kaussidest vesistama ajav.
Ok, see Tartu mnt söögikoht ei ole just selline kohvik nagu reklaami järgi arvaks, kuid peaaegu nähtamatu sissepääsuga kiireinela on siiski korralik ja puhas. Valik on küll väike, aga väga värviline. Silmad saavad kohe söönuks!
Teenindajad on nunnud ja osavad. Kuidagimoodi Bolti ja Wolti söögikastide vahele ma ära mahtusin oma kanakausi kohapeal söömise sooviga. Vaade seebipangatagusele trammiteele.
Kiirsöögikoha kohta enneolematu loodussõbralikkus – biolagunevast paberist kausikesed, valgendamata salvrätikuid. Selline teistmoodi.
Sealt saaks teeseenejooki ka, aga mul on peas mingi tõrge, võtsin hirmkalli mullivee. Ei taibanudki kohe kraanivett küsida. Võib-olla isegi saaks. Võib-olla. Ei teagi.
See kauss ise ongi suur ja ilus! Väga värske, kõik maitsed kenasti tasakaalus. Mango ja sibulahelbed, oad, riivitud punane kapsas. Väga enneolematuna tunduv kooslus kirjelduse järgi, aga maitses võimsalt. Nagu oleks suure suutäie varasuve hammustanud.  
Igal juhul minna!
Kuigi neitel on kojutellimise võimalus ka, siis Viljandi ja Pärnu vahel kuskil sügaval metsas selle peale lootma jääda ei tasu. Talina kesklinnast vaevalt, et kaugemale need rattakullerid sõidavad.
Edasi ma ei hakka rääkima, mis sai.
Magustoit oli seal kausikohas mikroskoopiline ja möödunt sünna puhul pidas sõps ikka mõistlikuks väike kohv ja kook ka teha.
Kassikohvikus kohta kinni panna polnud me taibanud, seega tuli hoo pealt ümber mõelda ja me suundusime…ohjah.
Ilmselt lisandus eelmisel nädalal spordiga juurde võetud 200 grammile täna teist samapalju. No ei saa inimeseloom alguses ei vedama ega pärast pidama. 
Patulunastuseks jalutasin koera. Ilmselt liiga vähe.

P.S. Kuidas vihase kassiga toime tulla.
P.P.S. Mitte ei suuda vaiki olla.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s