fitlapblog

Eesmärk pühitseb kassipilti.

Cärol, Mari ja Tuula on muidu ikka elu-tervise juures?
Hakkab veel muidu piinlik siin oma kassipiltidega jaurata ja kuulajanumbreid alla vedada.

Aga’st ikkagi.

Maailma suurimaid kassisorte – Maine Coon – Felis Gallery by Robert Sijka  võrratufantastiline kassipiltide kollektsioon! Peab nägema!

Aga muiduon nii et.
Mõte nii kõrges eas nädalaga terve kilo alla võtta oli juba ette müstika valdkonda kalduv punnitamine. Eriti kui võtta püüda seda teha nii, et kogu kooliraha tagasi maksma ei peaks ehk mitte end joonelt toidulistilt lihtsalt maha kirjutades. Kuid ka siis juhtub mehhaanilisel ja bioloogilisel matemaatikal olema mõningaid erinevusi. Olgu eesmärk kui tahes üllas.
Ühesõnaga – sefiiritort.
Tehniliselt on meil siin ka sefiiritort, aga minukesele oli ikka vaja seda Tartu sefiiributiigi leiutist, kus sefiirile on natuke toormoosiga biskviiti alla pandud. Mitte nagu poes, kus povidloga saia peale on juhtunud mõni lusikatäis vahtu. 
Etsiis.
Vaatan mina peeglisse, vaatan mina kalendrisse (ja passi) ning kõrvus kumiseb  ühe hea inimese ütelus, et ta usub kui ma kord alustamise hirmsatest kividest ja koledatest kändudest üle saan, siis pole kahtlustki ükskōik millise eesmärgi saavutamiseks. Ahah. Nojah. 
Hakkaks siis nädalaga natuke õhemaks. Nagu kondiproov või sedasi. Reedest reedeni.
Algus on võimas, tihedas rebimises mõtetu olemise ja mõistlik olemise vahel osutub katalüseerivaks jõuks trenniprintsess ning õhtul saab raporteerida edukast toitumisest ja keskohapeki-spesial trenni lõpetamisest ellujäänute poolel.
Laupäeval tutvun inimese anatoomia õppimata jäänud peatükiga, kus räägitakse nö. siksbäki kinnituskohast alumistele ribidele, toidan ennast lugupidavalt ja lähen õhtul õigeaegselt magama. 
Pühapäeval kaabin jõuksi.  Kõik lihased valutavad, aga väänan ikkagi rauda. Söön inimese moodi.
Esmaspäeval lähevad vanad tuntud kollid nii suureks, et söön liiga palju selveri banaanimaiust. Õhtuks olen joonel suht-koht tagasi ja lähen shindosse.
Teisipäeva hommikul võiks pidu pidada, maha on läinud 700 grammi! Pidu toimub jõuksis oma keha raskustega. Kolmapäev olen mõistlik ja ei lähe trenni, kuigi isutab. Jalalihased kisuvad krampi. Istun kodus, õpin prantsuse keelt, sügan peni kõrva tagant ja ei söö üle.
Neljapäeval tuleb hommikune jõuks ja õhtul trenniprintsessiga HardCore spinn. Viimane pingutus! Söök püsib graafikus ja hommikuse kontrollkaalumise huvides söön kõik ettenähtu juba lõunaks ära.
Reedel olen algsest 200 grammi RASKEM!!!!!!!!!
Ja üleüldse.

Vaadake rohkem kassipilte. Robert Sijka oma imelises headuses.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s