fitlapblog

Kassita postitus

Kui sina teed täna samu asju, mis eile, siis … just.
Eks ma ole ennemuistegi end vigaseks sportinud, aga kesse ikka viitsib olematu süsteemiga arhiivis vastavat postitust tuustida. Nüüd juhtus see siis jälle. Jalad ei kanna ja kisuvad krampi. Vot mulle kannikat!
Ja ülehomne tärmin sefiiritordi väljateenimiseks on sega ka määratud juba ette läbikukkumisele. Väsinud keha hoiab vett kinni. Pekki ikka kah. Minu mõte minna täna seniorite võimlemisse ja pärast seda kohe otsa ninaveristamistrenni ei tundu just üleliia viljakas. Võib-olla peaks Kotka ujjutrenni ajal minema kõrvalrajale ulpima… või ikka koera sabas kassijahile….
Eks ma saan täie mõistusega ju aru, et Impulsi klubi taga on Rucola ja täiesti roomamiskaugusel ka Lyon.
Ning oleks täiesti kohane end kiusatusele mitte järele andmiseks tegevuses hoida.
Siis saaks homme Kompveki trenni rauda väänama minna. Või HardCore spinni.
Ja reede hommikul tahtsin mina rutiinist välja murda ning kasvõi püstijalu magades hommikusse shindosse jõuda. Pole ju kunagi käinud.
Laupäevahommikune armastusevägi lõi ka korra mõtteist läbi.
Oleks nüüd vaid mõistust.

Muus osas mul mõtteid ei liigu. Hommikune kähkukas vakantsete töökohtade otsingul oleks juba napilt lõppenud kindlasse kohta ära peidetud šokolaadide väljaotsimisega. Jälle on üks ja sama nunnuna tunduv koht otsimas endale uut töötajat. Kas neli kuud on tõesti juba möödas eelmisest korrast? Ei tohi enda seedimist sedavõrd ärritada, et meeleheitlikult CV-d haridusest ja kogemustest puhastades kuidagigi end klienditeenindaja töökohale sobivaks tuunida. See lõpeb veel suurema krahhiga kui praegu manustatavad antidepressandid ja rahustid. Ma ei sobi klienditeenindajaks-piksevardaks. Mitu korda peab üht ämbrit kolistama, et sellest aru saada?
Ja kokk-koristaja koht mul juba on.
Ma ei lange masendusse, ma ei lange masendusse……..ooommmmmm…….Õige vastus on, et iial ei tea, kus kivi all vähk peidus on…. kiipgõuing, kiipgõuing
Maailmas on veel nii palju järele proovimist vajavaid asju – jumping ja postitants ja.
Ning on ju äärmiselt positiivne, et suuremat osa ajast ei pea enam tundma hirmu kellegi teise halva tuju pärast. Ma polegi enam kõiges maailma halvas juba ette süüdi. Muutused on küll väga aeglased, aga need on ju olemas! On tõesti natuke rahulikum – kriitikavabam.
Ma enese vajaduste kõva häälega väljaütlemiseks hetkel küll veel valmis ei ole. Esialgu püüan suurema kakelgata jälle trennis käia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s