fitlapblog

Järgmine kassipostitus.

Kui kõik kuulsamad tähelepanuga ohtralt sponsoreeritud kaalualandusblogid üksteise järel vaikselt hingusele lähevad, siis tunduksne minu kassipildipostitusteblogi sama järjekindlalt edasi hingitsevat.
Selle kassi lugu on siin.

Muidu läheb mul hästi ja isegi toredasti.
Noh, oli jah eile paariteraapia, aga ma ei lennanud ennetavalt lähimasse pagaritöökotta ega teinud seal platsi viimase purukeseni puhtaks. Täiesti rahulikult sain piirdutud meite selveri banaanimagustoiduga. Ma ei suutnud küll suurest ärevusest söömata jätta, seda oleks olnud liiga palju tahta, aga ma ei lennanud pea ees suhkrusaiakuristikku ka.  
Nimetagem seda peaaegu huntideks ja lammasteks.
Koju jõudes tegin ka mõistliku söögi ning asusin poolitama. Mingi 1500 tähemärki poolitasime Kotkaga ära enne kui trenni läksin.
Arvestades, et jõuks kõik mu ettekujutatavad lihased pisut kangeks teinud on, siis tundus järgmine level olevat üks korralik venitus. Teab keegi midagi võimsamat kui shindo?
Eks ma muidugi kartsin, et uus treener ja hakka siis jälle häbelikult seletama ja. Tegelikult oli treeneril olnud lihtsalt ilus põhjus perekonnanime muuta. Sedasi.
Väikse hilinemisega jõudsin ja seetõttu peaaegu põrandast läbi vajusin.
Platseerusin pimedas ruumis kogemata ühe meesiluduse kõrvale ja oi see poiss venis! Silm puhkas. Ennastki võtsin tõsisemalt kohe ja üle tüki aja sai piire nihutatud. Väidetavalt pidada selline trenn kuskil miskiseid energiakanaleid hästi avama, nagu umbes vasktorudest läbi pugeminegi ilmselt,  ja väga vajalik olema kui on tulnud lasta end parema elukvaliteedi pärast tibakene lõikuda. Eks ta sai parem jah. Selline sirgem tunne.
Ja kui juba minema hakata, siis ikka vastutuult. Ma lähen nüüd kohe-kohe jälle jõuksitibu juurde uude trenni. Hetkeseisuga on kirjas ainult kaks, loodetavasti olen ainuke veidrik seal. Esiteks on vaja mitte magada. Jah, on küll raske mitte magada, sest ma olen sel kellaajal ja üleüldse nii pagana unine, kuid mittetülitsemisel on meie majas lihtsalt selline hind.
Mingit ilmamuutvat plõksu ei ole küll kuskil ära käinud. Mõtteid ei liigu, lahendusi ei ole. Endiselt.
Aga vot see kaalunumber … iiiiiluzzz! Parem kui varem, igatahes.
Võib olla suisa selline teoreetiline variant, et võtangi nädalaga kilo alla ja luban lapsel enesele sünnaks sefiiritorti tuua. Õige vastus läheb lukku reede hommikul.

One thought on “Järgmine kassipostitus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s