fitlapblog

Hiirte liikumistrajektoor magava kassi suhtes teadmata.


Soolane puder kodujuustuga on täiesti normaalne hommikusöök. Kliidega, karulaugupestoga. Lisaks kohvi 1 toop.
Aga meitel tundub pudru ärasööja premeerimine vastama õigustatud ootusele saada premeeritud šokolaaditükikesega.
Soodukas oli ju noh. Ei saanud ostmata jätta.
Minu õnneks pakuti tiramisukoogikujundusega šokolaadi ja see ei tekita mingit isu. Pole ju seal šokolaadi sees. Ainult lõhn ja sedagi vähe. Võtsin oma olematu täna-hommikul-alustan-sealt-kus-pooleli-jäi-tahtejõunatukese kokku ja tõstsin “preemia” kõrvale.
Auhinnamagusaga siledaks dresseeritud ajuosa röökis, et üks tükk ei tee ju midagi ja ma lähen ju pärast jalutama! Ratsionaalne, ilmselt selgroosisene osa, teadis õnneks väga hästi mu olematutest pidurdusmehhanismidest kui hammas kord juba verele aetakse. Olgu siis või ainult šokolaadilõhnalise tootega.
Seega pääsesin nibin-nabin homme alustamisest. 
Jalutama lähengi. Loom siin juba kõvahäälselt kurdab, et mitte liitritki pole mitte kunagi mitte keegi jalutatud ja nüüd olen mina tema ainus lootus. 
Kangelaslikke töövõite kinnisvarahalduses võiks vist veel edasi lükata. Just jätsin valuvaigisti ära. Äkki on täiesti tervemõistuslik mitte hakata kohe naba selja taha väänama erinevate akrobaatiliste trikkidega krohvisegu lae alla upitades?
Samas, teisest seisukohast, kui ma peaks defineerima lähedustegevusi (jeah, paariteraapia!), siis palehigis koos rügamine (ja selle juures ka mõnede kuradite krohviga seina külge kinni viskamine) oleks ju vägagi romantiliselt eestlaslik?
Valikuid niisiis on.

Lõuna veetmine kamina ees on praeguse meteoroloogilise seisu juures lausa hädavajalik. No ja ega mul puuvilja (omaaiaõun), pähklite ja hea raamatu vastu ju ka midagi pole. On küll kiusatus mõne esodeerilisemaga ennast musta auku diagnoosida! Võib-olla peaks mitte hakkama?
Puud praksuvad mõnusalt. Laseks silma looja?
Üleüldse, üht filmi tahaks hoopis vaadata. Kuidas tänapäeval filme laenutatakse? Sjuuksi Artise kino filme, ma mõtlen. 

Fanama tõi just viimased tomatid kasvuhoonest ära ja juba see lõhn nõuab, et õhtusöögiks tuleks meie majas suvikõrvits juustuga. Ja nii on! Kes ei taha, nälgigu! Tõsiselt.
Mina olen täna vägagi ära teeninud normaalse söögi. Ma olen ju peaaegu kavas püsinud!
Ja kui Helka siin väidab, et 21 päevaga saab silmnähtavamalt pringimat kanni, siis hetkeseisuga on mul täiesti motivatsiooni seda omal nahal järgi proovida.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s