fitlapblog

Normaalsuse proovikivi

Mis saaks olla otsustamisest veel parem? Õige! Edasilükkamine! Vältimine! Mitteotsustamine!
Kuulake, guru räägib!
Absoluutselt kõike on võimalik vältida ja mitte lasta end segada tarkade meeste öeldust, et normaalne leiab põhjuseid, ebanormaalne ainult õigustusi.
Pean ma ütlema, kumb mina olen?
Kell kukub, et end suveks vormi registreerida. Minu puhul kukub siis pigem kell koos käoga lagipähe. Mairekas ka kirjutas ja .. nii ta läheb. Ilmselt tuldud teed tagasi. Vähemalt avalikult. Kuigi ma küsisin, et saab küll olla lihtsalt anonüümne number. Ikkagi on jube! Aega on  n tundi. Ja mina jõuan selle jooksul n+1 korda ümber mõelda.
Maja kevadkoristus – on nagu keegi ever ever märganud ja hoolinud päriselt-päriselt. Aga jaapani koristuskunst ja sealt edasi. Jalaluu võib ära murda. Kaelaluu ka. Kui ma aias murukraapimise taudi natuke tohterdasin, siis oli juba näha, mikroskoobiga, elektronmikroskoobiga, et ma suudan tulemusest rõõmu tunda. Tubli kaks aastat on olnud aed vaid kohustus, asfalti laotan maha, rsk,  ja ei teragi rõõmu? Nüüd siis 1 elektroni jagu oleks justkui olnud? Ja et mul on suisa 2 lumikellukest kunagi istutatud 30 sibulakesest! Vot!
Lõunasesse trenni minek. Jänkukesed kekslevad mööda elutuba, moodustades ühtlaselt pehme vaiba. Oi ma olen väsinud, mul valutab siit ja sealt ja ma olen ju üksi kodus, palju seda ikka juhtub, õhtul oleks ninaveristamistrenn ka. Aga äkki on trenniprintsess ka peale tööd elus ja tuleb? Appi, mu jalad on nii sinised.
Retseptid Kotkapoja sünnaks. Aga täna on alles kolmapäev, venitaks veel. Fakt on, et see toidutellimine on rahaliselt kallis ja peremees keevitas, et pole normaalne sünnipäevalapsele eraldi toitu teha ja. Aga täna on kolmapäev. Alles. Juba.
See raamatukirjutamise raamat on nii põnev. Tähelepanu ei püsi, hakkaks parem kohe klaviatuuri kolkima. Oot, kes ma enda arvates olen? Mingi kirjanik vä? Aga miks ma siis arvan, et kedagi see minu kauamõeldud kaunike mõte üldse huvitaks. Viis seksinippi ja kuus saladust, mida sa veel ei tea, on delfis ju kliki kaugusel. Kuidas oleks mõistuse pähevõtmisega ja vaarikapeenra kordategemisega?
Aga kassipildid?
Võtaks xanaxit ja läheks kaeks, mis külmkapis on magama.
Hirm on väidetavalt ainult illusioon.
Keegi ilmatark on ka öelnud, et  kui sa mõtled, et sa saad hakkama või kui sa mõtled, et ei saa, siis mõlemal juhul on sul õigus.
Ja kui sa teed täna samu asju, mida sa tegid eile, siis miks sa ootad homme erinevat tulemust.

Oi ma olen äge, ma olen nii äge, rsk!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s