fitlapblog

Kassipiltidest ja blogimisest ja pärast veel milleski.

Kuigi ma eile kartsin, et äkki võetakse FB grupis lahata minu personaalküsimust, siis tuleb tõdeda, et kogu see blogimise teema on õnneks pigem siiski mingi friigivärk.
Oot, enne kui end lobisema unustan.

Nii.
Et siis. Tervitustega prantsuse keelt õppijate grupist. Bonjour, mes amis! Bon appetit!
Ühesõnaga, kui kellelgi on mingeid küsimusi, luban lahkelt kaks korda ja hästi aeglaselt kõike selgitada oma olemasolevate teadmiste piires. Egas uued blogiga alustajad peagi teadma vanade kalade siseringi nalju. Ja seda kuidas see blogimine ja sellest täiesti sõltumatu blogimise võistlus tegelikult välja näevad. Alati on muidugi võimalus postitusi tagasi kerida ja nii populaarset otsingut kasutada. Kuna see tagasikerimine on siin .. ok, ei hakka hommikul vara ropendama… ja otsingut üldse ei ole, siis ei hakka soovitama jalga kaela taha panna.

Ohsapagan, minu logistika meistriklass algab! Lapsed käivad esikus jalalt jalale ja ma pole veel koeralegi süüa andnud.

JÄTKUB….

Eve, see on absoluutselt ilus:) sest igaüks mõtleb vastavalt rikutuse tasemele ja näeb seda, mida vaatab. 
Minakene nägi tänu siinsele kassipildipostituskampaaniale alustuseks ikka kasse  (kes lõhnasid boulangerie järele). Näen juba igal pool kasse, tegelikult, sest ma ju lihtsalt PEAN veel need viimased päevad hambad ristis pingutama end pildil hoida selle karmi sotsiaalse eksperimendi lõppemiseni.
EDIT: Jaaaa,  me muidugi tahame absoluutselt kõik uskuda, et loevad vaid need täiesti uute inimeste klikkimised, mis tulevad kuskil mujal jagamisest, mida eeldab lähteülesanne. Rahvavalgustuslik tähelepanek on aga  siin.
Ühest ja samast arvutus- või kaapimismasinast läheb ühe postituse lugemine arvesse vaid 1xpäevas, isegi siis kui seda postitust on vahepeal muudetud.
Aga.
Sa võid iga päev mitmest masinast “lugeda” läbi kõik oma lemmiku varasemadki postitused. Igaüks ise võib ka “lugeda” st. tuleb lihtsalt viimne kui üks postitus lahti klikkida, juba see arvestub.
Sellesinase eksperimendi jooksul olen veel tähelepanekuid teinud, nendest esmaspäeval. 

Carmen-special.

Siin see on 
Ja ära üldse tule ütlema, et sinukese käeline osavus ei võimaldaks tuleval teisipäeval mõnd samas stiilis mütsiga kassi vormida.
Igatahes ma ootan pikisilmi. Vaatamata sellele, et kassipildipostituse hooaeg saab pühapäeval õnneks juba läbi.
Ise nuputan siin retsepte läbi tuustides just mingitki varianti, et äkki glueenivabana on võimalik see päev kuidagi suuremate kahjudeta üle elada. Äkki veel suisa kavakohaseltki.
Äkki peaks Marikale temaatiliselt pugema?
Või Piret Munile? Või Inga Kaljusele?

Peale kassipiltide ja suhkrusõltuva dopamiinilaksu mu peas rohkem mõtteid praegu ei olegi. Kurta muidugi tahaks rämedalt, üksindusest ja meeleheitest ulguda nagu hunt kräunuda nagu kass,  aga hakka sa nüüd siis veel siin vinguviiulit kääksutama, kui lehel on sjuuke invasioon uusi tulijaid. Hirmutan lapsekesed veel ära, et toitumiskavas näpuga järje ajamine ei olegi üks lust, lillepidu ja kassipildid, et kaal kukukski ennekuulmatu kolinaga.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s