fitlapblog

Ma teile kirjutan…. kuidas läks mul see mäng. AD2018

Jutulinnul on silmapaistev mõistus ja taiplikkus ainult saladuslikul Kolmandal planeedil. Reaalse elu klaviatuurtoksimislinnul on aastal 2018 olnud ainult üks hea omadus.
Järjekindlus.
Tõsi, ka lõugade liigutamisel. 
Aasta kokkuvõtteks võib öelda, et ma olen lorem ipsumit oluliselt rohkem tootnud kui rasva lagundamisel tekkivat süsihappegaasi ja vett.
Maakeeli öeldes on seis nutune. Ja see on meie tuleviku sademed. Või oli sedalaadi kujundlik keelend hoopis midagi seoses väetamisega?
Kui mitte siinses kavas, siis kaalujälgijate punktisüsteemis olen püüdnud kogu selle aja jooksul enam-vähem püsida. On need stressihormoonid või antidepressantide kõrvaltoime, aga kaaluga on eelmise aasta detsembriga võrreldes olematu muutus. Võib-olla oleksin veel suurem kera kui ma ei oleks iseenesele taldrikusse vahtinud? 
Midagi kahetsusväärset küll söömata ei ole jäänud, ses mõttes on fitlap nunnult paindlik.
Kas midagi on kahetseda, mis söödud on? Minu kui emotsionaalse ülesööja käest pole mõtet küsidagi. Ei, ma ei kavatse järgmisel aastal veel suuremat külmkappi soetada, ega keldrile ning sahvrile laiendust ehitada. Karolini soovitatud raamat kilbiks, olen lendavate, kõndivate ja roomavate õgimislohedega võitluseks relvastatud ka järgmisel issanda aastal. MouRou kenakene kiisumoll saab ka külmkapi uksele kleebitud.
Trennist ka.
Midagi ikka on liigutatud. Isegi minu mõistes super-rattamaraton sai läbitud. Kenal künklikul suvisel maastikul koos trenniprintsessiga. 53 km. Täitsa äge olin ikka!
Spagaat samas jääb nõuks. Igasugune motivatsioon eesmärgi nimel pingutada oli ühel päeval lihtsalt läinud. Isegi kirja ei jätnud, et kuhu läks ja millal, kas üldse kavatseb kunagi tagasi tulla.
Vähemalt ei löönud ma spordiklubi ust kõva pauguga kinni.
Ilmselt toimus elu sel aastal veel ka kusagil mujal kui laua ääres ja trennisaalis.

Annaks nüüd lubadusi kah või oleks normaalne?
Lubadustega on nii, et ma ei tea kui palju mütse mul on ja kas need sobituvad mu toitumiskavasse. Igaks juhuks jääb see äkzn praegu ära.
Või sooviks hoopis midagi nimetissõrm vastu poialt, positiivses võtmes ja olevikus? Soovidega pidada ettevaatlik olema, neil olla kombeks täide minna. Väikese lisaklausliga, mis on normaalse silmanägemisega inimesele abivahenditeta loetamatus kirjas.
Siinne toitumiskava on mul igatahes järgmiseks aastaks olemas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s