fitlapblog

Ebaglamuuriblogi

Nojahnoh.
Viisin Kotka trenni, Kirsiõieingli bussi peale ja mõtlesin ühe soojaga toidupoes ära käia. Suundusin lähimasse Rimmi. Seal oli nii hommiku kohta eriti rõve järjekord ja ma polnud taibanud raamatut ka kaasa võtta. Kaapisin siis solidaarsusest koos kõigi teistega telefoni.
Ei oleks pidanud.
Mis on vahepeal saanud ajakirjandusest? Sisuturundus puhtal kujul? Tore muidugi, kui reklaamartikleid saab osta ja vastav märge ka kenasti kuskile väikselt juurde pannakse, aga kust ma saaksin vanakooli ajakirjandust lugeda kui selleks tahtmine peaks tulema? Paberi pealt? Aga reklaami tuleb ju tasuta ka postkasti. Miks tarbida veel tasulisi, kus kõigepealt maksavad reklaamiandjad meediaettevõttele ja siis sama asja eest ka need, kes seda reklaami tarbima peaks? Juhuuu! Ma olen ikka ajast maha jäänud.
Avalikud blogid ehk?
Baari-Madis? Abielu-Helen? Suvalisest postitusest diagonaalis üle lugedes polnud mul enam tahtmist teada saada, kuidas ja miks neist said arvamusliidrid. Lubatagu mul natuke veel säilitada usku inimkonda.
Paljas Porgand? Mallukas? Marimell?
Anne&Stiili Anna kaalulangetusblogi?
Mh?
Ma hakkan taipama, miks enamus loetavaid blogisid on kinnised.
Võib-olla peaks isegi jääma oma liistude juurde ehk võtma tabletid kenasti ära ja tegelema vaid söömise ning magamisega, vähem mõtlemisega.
Keda see ikka huvitab ebaglamuur, mis niigi igast uksest ja aknast sisse pressib.
Et ma ei saanudki täna poest kaalikat, sest seal sees oli juba peale vaadates selline kogus majanduskasvu, et puuriidast võetud halgude hautamine oleks kokkuvõttes sama välja teinud. Mõtlesin siis kaali naerisega asendada. Seda ei näinud. Lapseohtu väljaladuja naeris (teine välde), et tema ei teagi sellist puuvilja. Mis siis ikka. Ega ma just ei pea Maarika ägedast retseptist uudset puuviljarooga tegema, aga põnev on, noh. Eks ma siis lükkan apelsiniga kana ette. Kuskil see oli ma mäletan.
Ja hakkas jälle pihta. Pärast piiksuvate prügikastide skandaali saadakse Talleggis kanast fileed lindude uputamise teel? Vaatamata karbi põhjas olevale niiskust imavale padjakesele oli tänane partii sellele vaatamata eriti mahlaseks jäänud. Hind ka.
Jäi ära.
Järgmine variant. Jumal tänatud, et telefonis retsepte edasi-tagasi pühkida saab nagu ühes teises menüüga tutvumise äpis.
Või vaataks selle järgi, mida üldse osta kannatab?
Lõhe? Kallivõitu, viletsavõitu..nagu ikka.
Ootootoot, see uus kuum Heikki tacode retsept? Mis see oligi? Maisikrõpsud hakklihaga. Jeah. Ma ei jäägi söömata.
Kui mul homme ka toidu ostmisel samasugust meelekindlust jagub ja ma ei torma alla andes viinereid haarama, siis on ju võimalik, et seegi blogi saab glämüüribloogiks. Üks hetk näitan end siis punases litritega kleidis kiites taevani Stockmanni naisteosakonna moenõustaja teenust ja valikut.
Jee. Ou jee.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s