fitlapblog

Kassipostitus! VIIMANE.

per aspera


Tervitusi kaaskannatajatele!
Homme, juba homme!
Eiei, mitte kehakaal ei kuku nagu kivi üheksa koma kaheksa meetrit sekundiruudu kohta, vaid saab läbi see jagamispungestus.
Sel puhul võiks kohe midagi head süüa teha!

Lohutuseks kirjasõnasse uskuvale hiiglatublile, entusiastlikule ja nunnudest ideedest pakatavale suletibule, kes lähteülesannet mõttega lõpuni läbi ei lugenud. Ka mina olen selle rehaga nina negatiivseks löönud. Dr. Google oli abiks. Ravi oli valus, kuid väga tõhus.
Kui aga hästi kirjutamisest, söömisest, toidutegemisest ja blogimisest rääkida, siis  “Julie&Julia”  – võrratu film Meryl Streep’iga peaosas!  Superinspiratsiooniks kui kirjutamine ja söögitegemine mõlemad tõsiselt meeldivad. Eriti kui see vormistada rss-i toetavas platformis ise statistikal silma peal hoides. Või miks mitte videoblogina. Praegust seisu arvestades ja fitlappi aluseks võttes saaks arvatavasti prantsuse keeles parima tulemuse st. suurema lugejaskonna. Mulle, kui heatahtlikule soovitajale, jagatagu ka vähemalt linki    Lugeda mulle meeldib 
Miks ma siis ise ei tee? Vaatasin just passi, esiteks. Ja siis oma siinset blogi. Kui nüüd viimaseid pühasid jagamisüritusi vaadata ja kirjasõnasse usku mitte kaotada, siis pole mul lootustki olla teistest poolteist kuni kaks korda parem (allavõtmisest ja söögist ) kirjutaja. Kui ma just mõnd kassipilti juurde ei lisa. Aga siis oleks see juba pigem kassipildiblogi ning konkurents on seal veel tihedam kui Eestis toitumisnõustajate vahel.
Ühesõnaga.

Aga kui juba filmist rääkimiseks läks, ma eile kaesin üle, siis tekkis küll kiusatus see loomalihahautis potti panna. Väikeses veinis porgandite ja sibula ja selleriga hautatud põder näiteks. Mul tükike eelmise jahihooaja elukast sügavkülmas.
Kui veini kalorid tulevad kõik alkoholist ja alkohol aurustub mitme tunni jooksul hautades olematuks, siis .. antrekoodi retseptist juba tuletaks?  Või tuustiks Maarika kokaraamatus…
Seal oli vaarikakreemi ka. Meitel siin vaarika ja küpsise klaasiabielu. Besee peale tehtud asi ja mul täitsa proovimata veel.
Ja siis jääks üle nuputada vaid supp ning võikski kutsuda seni reaalses elus täiesti tundmatud (vbla iga päev jooksen mitu korda mööda ja tere ei ütlegi) fitlapi blogihundidlambad Ronimisministeeriumi südadega seinale kaloreid põletama ja siis söögipittu.
NALI! Ma olen sotsiofoob.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s