fitlapblog

Kass. Selle hooaja eelviimane. Loodetavasti.

Etsiis.

Egas jah. Kerge see elu turundusmaailmas pole. Kogu aeg on mingi jama. Sest noh, kitsas on.
Kuigi eile silma hakanud reklaam “Meiega kaotad. Üleliigsed kilod” oli mustas reedeski mõnusalt värskendav. Äkki selles uues tuules kaob see jagamisvõistlus ka lõpuks ometi ära ja saab keskenduda rohkem põhisele.
Küpsisetordimaitsele. Näiteks.
Oi, ma teile räägin, et mandlid pekanpähkliteks asendada ja sõidab! Väga tänuväärne peres, kus küpsis on keelatud asjade nimekirja TOPis kohe nisujahusaia kõrval. 
Vaatamata üleskerivale palavikule ja üleüldse täiesti mõtetule kapsasolekule on mul siiski plaan väisata kassinäitust. Esiteks tuleb Kotkas võimlema viia, et ta päevläbi juutuubist nokkmüts tagurpidi peas arvutimänge mängivaid kitsehabemega poisikesi ei kaeks, ega täiest kõrist “õumaigaad!” kaasa ei röögiks.
Ja teiseks, juhuks kui see äge turundusnipp ajaloo prügikasti ei kao, võiks täiendada kassipiltide varu. Liikumine, ok haige peaga mööda ilma koperdamine, nagu maast leitud.
Ega ma muidugi ühelgi kassinäitusel varasemal käinud ka pole. Uudishimu. Nagu ikka.
Ja tund natuke peale aega vaja linnas parajaks teha.
Ma lähen magan nüüd enne kiiresti suurema kapsa ära.

Hiljem:
Jee ma viisin noorema lapse trenni. Emme end lapikuks magas, issi poja trenni ja poodi nuiama viis. Emmega poodi ei oleks saanud. Veel vähem midagi lunida. Abiks ikka.
Ainult, et kassinäitusega on nüüdseks ühel pool. Neid öösiti või poole öö ajal ei näidata. Püüavad äkki hiiri? Või siis pigem mitte. Uudishimu seega jääb.
Ma tegelikult polekski kumbagi jaksanud. Haige olla on väga nõme. Ma olen niigi täiesti kurnatud. Vanem laps tegi head süüa – sinihallitusjuustuga siiset burksi (jeah, risti tegemise koht) – ja ma vaevu jaksasin maitset tunda. Isegi kooki ainult nuusutasin.
Ja oi mul olid suured plaanid. Nüüd ma ilmselt ikkagi koen mitu päeva.
Aga võib-olla kui olen adekvaatseks saanud, on Maarika, Carmen, Karolin, Maire ja Ennike ka tagasi. Anonüümsest rääkimata. Inspireerivamalt ja rohkem kui viimased kaks nädalat. Loodetavasti pole see jagamistsällents kõiki siit päris ära hirmutanud. Kuidas teitel läheb? Ma ei oskagi ainult söögi- ja tegevusloenditega enam hakkama saada. Juba mõtlen siin igast lollusi välja. Et kas teoreetiliselt oleks võimalik seda keskkonda turundada ka nii, et  jagamishimulistel (turvakaalutlustel kustutatud) hing sisse jääks ja turundushundid ka söönuks saaks.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s