fitlapblog

Musta reede valge kass. TÄIENDATUD!

Nii.
Olemas. Tervitustega turundustiimile.
Ja siis muidugi kõigile neile ei tea kust hooti tekkivatele  jagamishuvilistele! Teie ja ainult teie hoiate mind kassipildirajal!
Midagigi saan ma raskelt tüütu töö tegijatele tagasi anda.
Kopipasteedid oma igapäevast loremipsumit, sest juba ammu pole midagi uut ja/või huvitavat öelda, aga ikkagi jagad ja jagad ja jagad, vajutad send nuppu sõrmed juba paistes. Mõtled pingsalt aju suitsemas, kust küll leida veel neid viimaseid peast lihtsaid, kes klikiks igal lingil…
Eks neil hetkedel, absoluutselt,  kulubki ära kassipilt!
Olge terved!

Lohutan end mõttega, et juba esmaspäeval võivad olla tagasi need kirjutajad, kelle ladusam sõnakasutus ja jagamisväljakutsest teistsugusem maailmakäsitlus kutsuvad lisaks klikkimisele ka lugema. Pannes minugi kaledas peas idanema teistsuguseid mõtteid ja ideid. Ikka neid, mis kinnikiilunud hammasrattaid tasapisi liigutama hakkavad ja ühel hetkel enesest lugupidavamat elustiili omaks võtta lasevad.
Need inimesed, kes ei võta kuu ajaga kuuteteist kilo maha, ma igatsen teid juba.
 

TÄIENDUS:
Täiesti võimas on muidugi, et jagamisvõistlus paar iidsemat suleseppa ka tagasi toonud on.
Nunnumeeter lööb kohe lakke, nagu lausa ise oleks kirjutanud neid uusi ilusaid pildilt äraolemise ja muid pidurduspõhjendusi. 
Et kuidas reelt maha veeredes kohe nii suur hoog sisse saadi, et enne Hansukese ja Gretekese loost tuntud nõia küpsistest maja pidama ei saadudki. Siis sellel majal nii õnnetult nurk sisse sõideti, et kõik see suhkur, või ja šokolaad vaesele kannatajale kaela kukkusid. Ja nüüd, ja nüüd, täpselt jagamisvõistluse alguseks on endid nii palju neist ehituslikest konstruktsioonidest hammastega läbi näritud, et saab juba paari näpuga telefoni kaapida ja enesest ikka fitlapi kirjaga neoonvestides päästemeeskonnale märku anda. Olles nõus kasvõi jagama ja jagama ja jagama ja …
Ma siiski ei usu, et keegi meist enesele hammastega haua kaevajatest programmeeritud jagamisroboti vastu saab. Või tahakski/viitsikski saada. Anonüümsete osakaalu vaadates. Nimekirja tsekkides ja väidetavat võistluse ajal kõige rohkem loetavaid (ärge naerge!) blooge kaedes, on mulle isegi kangastunud, et  ma polegi tegelikult siinse keskkonna ainus suur ankur, mis põhjendamatult sisuturunduslikku blogiruumi raiskab, aga jagamislaevukesel kiiremini ja kaugemale sõita ei aita.

Seda, et tegelikult ma muidugi juba leidsin ka ühe hästiunustatud harva vana kirjutaja, kes seni kahe silma vahele on jäänud.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s