fitlapblog

Söögiisukass Matildale.

Hoiatus: Kõik tegelased selles loos ei ole välja mõeldud ning sarnasus mõne päriselulise isikuga on taotluslik.

Juba pühapäev vä? Oijummeljummel homme on jälle tööpäev, aga mida sina töölkäimisest ja raha teenimisest ka tead.
Mis hommikusöögiks on?
Mul on juba kopp ees nendest sinu fking dieetidest! Korralikku pannkooki tahaks. Kondenspiima ja moosiga.
Mis malts see siin külmkapis on? Väkk, millise maitsega kartul! Polegi kartul? Ei teata ikka meil, kust raha tuleb, ei teata. Mina seda sinu silo ei söö! Ja nüüd mul tuleb hakata veel ise poes ka käima, no tõesti. Mulle see mõtetu raha raiskamine mingi eksootika peale ei istu.
Linna lähen.
Miks sa jälle kaasa pressid ja aega raiskama tahad tulla? Kodus ei ole midagi teha või? Kas lastel õppimist on kontrollitud? Mulle ei meeldi terve karjaga kuskile minna ja see kuradi kuusk.. novembrikuus… pisku nad ka enesele…
Muide, mul on puhtaid sokke kuidagi vähevõitu.
Esikus, näe, tulen sisse ja saapad laiali. Kui sulle laste vingumine ei meeldi, tee ise ära, pole ju raske. Kuidas küll teistes majapidamistes saab, arumaisaa.
Mis kuradi raamatut sa jälle siin loed? “Kõik mehed on sead”, jah? Mingi ameerikalik plähm. Mina sellise mõtetu suhtepasa peale küll oma aega ei raiskaks. Õpiksid parem programmeerimist, aga ei! 
Trennis käisid vä? Kuidagi nadilt tuleb seda tulemust selle raha eest. Siin, näe, puhta pekk ju võdiseb! Kuidas küll Kati saab enese eest hoolitsetud ja näeb alati nii hea välja?
Sa oled päevläbi kodus ja ei saa prügigi välja viia? On tõesti nii raske või? Kurat, ma olen väsinud. Saad aru? Vä-si-nud!
Mis õhtusöögiks on? Ära hakka mulle jälle mingit salatit sisse sundima, tahaks ikka üks kord päevaski midagi normaalset süüa. 
Lapsed, kuulge, jätke mind rahule! Ma olen väsinud ja mulle ei meeldi selline seljas elamine.
Kuule, praegu tuleb hea film, tee nii, et lapsed ei kakleks kogu aeg. Ma tahan ükskordki rahus vaadata.
Magusat tahaks. Kuule, mine tee seda riisiputru vahukoorega kasvõi, aga ära sa seda suhkruta maasika toormoosi sinna peale topi. Mu ema pani riisipudru peale alati ikka normaalset mustikamoosi.
Lõpeta see kuradi külje alla litsumine juba ükskord, mida sa käpedad mind kogu aeg, oksele ajab juba, mul on film pooleli. Mine vaata internetist kassipilte või midagi, kui sa rahulikult oma koha peal olla ei oska.
Mis sa magad või? Jälle peavalu?? Einotere, miks sa ei võiks mõnikord ka lihtsalt minu vajadustega arvestada ja mulle natukenegi vastu tulla?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s