fitlapblog

Plaaniväline kass.

Hoiatus: Kõik tegelased selles loos on välja mõeldud ning sarnasus mõne päriselulise isikuga juhuslik.

Pühapäevahommik on mõnus.
Meeldib sulle? Kallis oled. Iga päev.
Mida sa hommikusöögiks tahaksid? Sa oled nii imeliselt nädala jooksul enese eest hoolitsenud, ma olen nii uhke su järjekindluse üle. Tahaks sulle nüüd üllatuse teha. Pannkooki?
See on armas, et sa tahaks täna ka midagi kavakohast. Rääkisid eile mingist eksootiliselt kõlanud salatist? Proovime? Ok, tegelikult ma muidugi ei ole kunagi seda lehtkapsaasja söönud ja bataadiga on ka nagu on, aga ma olen nõus proovima. Sinuga koos olen ma nõus andma endale võimaluse kasvõi peenestatud raudnaelu süüa. Nii hull see ka ei saa olla, et pole proovimist väärt.
See on ju täitsa ok! See on tore proovimine. Ma kartsin palju hullemat. Sa oled armas, et tahad katsetada. Mulle meeldib su uudishimu.
Läheks nüüd linna seda kuuske kaema? Mul oli vaja nagunii üks asi sealkandis ajada. Aga on ikkagi pühapäev ja ma tahaks sinuga ka koos olla.
Ega suured lapsed majal katust nagunii pealt ära ei tõsta selle mõne tunniga.
Kuidas oleks kui läheks jala? See viis-kuus kilomeetrit ju ei tapa meid, heas toitumuses inimesi. Meil pole täna kuskile kiiret.
Siis võiks ju lubada selle kohvi, mida mina tahaks proovida. See, millest ma sulle eelmisel nädalal rääkisin, see kõrvitsavürtsikohv. Muidugi kõlab see nagu heeringas vahukoorega, ega ma teagi täpselt, kas see on hea. Sa ei pea, kui sa ei taha.
Oh sind uudishimulikku. Sa oled võrratu!
Sinuga koos on nii tore.
Tead, ma lugesin üht lugu, kus võeti kaks võõrast inimest ja lasti neil üksteisele esitada 50 armuma panevat küsimust. Kas see poleks väärt katsetamist? Oi, sul on see 111 vestluskaarti paaridele? Mida sa arvad sellest? Teeks ühe küünlavalgusõhtu?
Nüüd on küll nii, et kuna õhtul tuleb hea film, siis võtame kätte ja igaüks teeb midagi majapidamise jaoks. Lapsed ka ja ei vingu! Teenijaid meil pole.
Ja söögiks teeks midagi magusat. Ma vaatan, mis mulle meeldiks. Mina teen!
Sapühapüss, siin kavas on ju kooke küll ja veel. Taevalik šokolaadikook? Sinu suudlustest ja kallistustest pole ju midagi taevalikumat, mu päikesekiir!  Tulge lapsed ka siia, teeme ühe suure ….energiaringi ja grupikalli! Ommmm… Armsad olete!
Ja õhtusöögiks siis vahukoorega riisipudingut, on nii? Minu lemmik!  Maasikate asemel saab mustikaid ka?
Muide, kuidas sul selle kassipildiprojektiga läheb?

Pühendusega Marile.
Avastasin Su kommentaari alles täna

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s