fitlapblog

Mina ja hea feng shui

Kes selle lume tellis?
Võikalt külm on niigi. Kütan vaid kaminat ja loen viimaseid lehti oma depressiooni-telliskivist. Nohjah, tegelikult võib professoril seal täiesti õigus olla. Lihtsalt kinnikiilunud mõtlemise hammasrattaid uuesti tööle saada on vaevaline.
Mõtlesin siis, et äkki peaks tegema nii nagu loomingulisuse äratamise online-kursusel räägiti? Kui midagi muud ei aita kännu tagant lahti, hakka koristama!
Öhöhöööö, maailma kõige tänamatum töö üldse!
Hiljemalt homme hommikuks ei saa keegi aru, et siin majas üldse midagigi on liigutatud. Asjad on lihtsalt oma kohale tagasi läinud ja tolm kokku korjunud. Nagu hotellis! Määdzik!
Aga kuna see olla ühtlasi ka hea feng shui ja jaapanlased on sellest lausa kunsti aretanud, siis võtsin oma nunnust vannitoast näidissalongi  kujundada. Hoiab mõtted söögist ka natukeseks eemal, sest itaalia köögi võõrutusnähud on korralikud.
Sinivalgesse vannituppa jätsin ainult sinised ja valged asjad alles. Rätikud otsisin toon-toonis, seebi ja sampooni ka kenasti kokkusobivad. Hambaharjad viskasin minema ja vahetasin sini-valgete vastu.
Kõik selle hambatikuga koristamise osa tegin ka kenasti ära. Roostet ja katlakivi nühkisin higimull otsa ees.(Trenn kirjas, ma ütlen!).
Eihoh, täitsa kena sai jah. Võiks hakata kataloogi pildistama. Poleks sisekujundajat vaja palgatagi.
Et kui nüüd tsii teise korruse taganurka jõuab ja avastab juba mitu head aastat kirjutatud ülipositiivses võtmes soovikese, et siis see läheb täide onjueksju?

Või ikkagi peaks need katlakivi ja tolmu koguvad kivikesed ka vannituppa tassima? Oot, aga mul pole vannigi, mille alla neid toppida!
Ja lill!  Olematut valgusreziimi arvestades ainult plastmassist tuleks kõne alla, aga see mu sisemise koristusjumalannaga ikka võika tüli üles kisuks..
Või lõhuks katuseakna?
Või üleüldse hakkaks hoopis remonti tegema?
Nii loomingulised mõtted tulevad vist ikkagi ainult sellest, et vana kosmeetika vannitoa sahtlist jäi minema viskamata. No EI LÄHE võib-olla kunagi veel mustadel päevadel vaja!  Mitu ziljonit korda ma olen neid proovi-näomaske tuldud teed tagasi saatmata jätnud, ah? Ok, ma olen vahepeal nimetet raamatukese abil nii targaks saanud, et juurde pole vähemalt soetuda lasknud.
Ok, lähen teen südame kõvaks!
Juba üksnes mõte, et keegi kunagi kauges tulevikus peab murdunud jalaluuga minukest igaks juhuks alles hoitud asjade vahelt välja õngitsema hakkama, tundub jubejube.
Söögini on ka veel aega, jõuan selle viimase koristuslükke ka teha.

P.S. Kaua seda koristamise head mõju ootama pidigi? Kolm päeva? Kas täna pärastlõunaks ka saaks?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s