fitlapblog

Sõit pilvelaeval

Kui unistada, siis ikka suurelt, onjueksju.
Tasuta värk ikkagi. Ja kuna mul prajasti loksub kivi kõhus nagu punamütsikese loos hundil ning mingit zumbat ei tule, siis.
Sõidame!
Lootuses, et kuskil avanevad pilved ja valguskiir paistab mu pääle kui otsitakse äraelamist võimaldava raha eest tööd teha tahtvat inimest.  Näiteks fotograafi/assistenti fotograafile. Soovitavalt töötlusoskustega. Veebi, aga ka A0 kapale. Unistuste töö nõrga konjuktuuriga maal, kus kõik tunnevad kõiki ja esmalt antakse raha eest tehtav töö tuttava-tuttavale. Pealegi, on kõigil ju omalgi telefonid jne. Vabatahtlikud projektid selles vallas on mul juba olemas.
Kirjutada vist ikka ka oskan. Komadega on natuke vaatamist, aga muidu on enam-vähem adekvaatne keelt emakeelena rääkiva inimese keelekasutus. Kirjutaks raamatu? Oot, seksist ja vägivallast on juba kõvasti kirjutatud. Aga..
Võib-olla jääks siiski sisuturunduse juurde. Kodulehehaldus, trükiettevalmistus. Kõik see, mida saab teha enamlevinud kujundusprogrammidega, lisaks AutoCAD.
Jah, mina olengi see üksi pimedas toas istuv arvutinohik kui mul seda olla lastaks.
Eks ma uudishimust ronin muidugi puu tagant kivi alt välja ka ja vabalt võiks teistelegi kirjutada-näidata, mida kuulsin ja nägin, kus olin, mida tegin. Või mida igasugu vidinatega teha saab. Või milliseid sotsiaalseid eksperimente iseendakesega korraldada annab. Nagu näiteks seesama meite Fitlap siin.
Isegi raamatu tõlkimisele mõtlesin tõsiselt kui Karolin siin superhüperülivajalikule raamatule kunagi vihjas ja ma selle hooga läbi lugesin. Lisaks on mul veel terve seinatäis kirjandust, mis lausa karjub eesti keelde tõlkimise järele. Sellest ja sellest alustaks. Juba eile.
Ekraani vahendava toimeta on mul raskusi. Olen sotsiofoob. Paranev küll, aga siiski. Ma ei esine avalikult ega juhi kedagi. Ja mul on raskusi pingetaluvusega selles mõttes, kui keegi võtab tahta end minu peal välja elada. Nagu meitel siin on kombeks näiteks kassapidajate peal välja elada kaupluseketi hinnastamispoliitika sobimatust. Või räusata registratuuri-mutrikese peale, kui Haigekassa on otsustanud sellelt tervishoiuasutuselt mitte rohkem kui ühe arsti vastuvõtu aja kolme kuu kohta tellida, aga tahtjaid oleks nii, et arstid võiks töötada kolmes vahetuses ööpäevaringselt aasta aega ühtejutti.
Normaalsete kirjaoskajate inimestega klientidena mul raskusi pole.

Sai piisavalt põhjalik ja parajalt anonüümne  

P.S. Mul ei ole ühtegi haridust tõendavat paberit, kui mitte arvestada varajases paleoliitikumis välja antud kokk-kondiitri diplomit.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s