fitlapblog

Korja ainult neid seeni, mida sa tead.

Üksindusest lolliks läinud ja teiste poolt ammu hüljatud inimesel ikka aegajalt mingeid veel lollimaid mõtteid pähe tuleb. Nimetagem seda antidepressandi poole koguse ärajäämanähtudeks või midagi. Või on asi hoopis seentes. 

Seega tekkis mul järsku eikuskilt viljastav mõte katsetada midagi sedamoodi nagu anti-photoshop-challenge. 100 päevaga 10 kilo kergemaks ja 10 aastat nooremaks väljakutse. Asi, mida pilditöötlusprogrammis saaks teha 10 minutiga.
Mis minukesega juhtuks kui ma end alustuseks kolmeks kuuks, natukene rohkemaks küll, kätte võtan?
Teha natukene sporti, tasakaalu ja venitusharjutusi näiteks, kõlaks uhkelt. Nagu ka toitumiskavas püsimine. Ja enese naha eest hoole kandmine. Suur amps? Väga suur amps?
Tänasesse arvestusse läheb bodybalance ja ilmselt õhtune shindo ka ning ilusnunnu eesmärk kauges tulevikus võiks olla tantsija poos. Nagu ka see poos, mille nime ma praegu enam ei mäleta.
Tantsijapoos on mul praegu midagi nende kahe vahepealset.
Õigesti saite aru, ma olengi nii kole, et kohe kuidagi ei kõlba minust enesest tehtud hetkeseisu fotosid esteetilistel kaalutlustel näidata.
Ma hallitan pealtpoolt ikka õõvastavalt.
Mõõtudega on nii, et 29.augusti mõõdud kehtivad ühesentimeetrise erandiga. Kõikjalt peale kanni on need samad – ikka ühtlaselt pekine.
Kaal on ka sama – ikka paks. Või kuidas nüüd viisakam oligi? Viis kilo ülekaaluline. Kehamassiindeksi järgi.

Muidu mul läheb ikka hästi ja toredasti. Loen depressioonist ülesaamise raamatut. Keerutan oma tühjas peas seda viimast töökoha äraütlemist. Koer jalutab mind ümber järve. Sunnin last/lapsi õppima. Koristan. Pesen pesu. Ja olen igas muus osas täiesti kasutu kodanik edasi. 
Hommikusöögiks tegin hirsiputru, sest tahtsin. Perekond kirtsutas nina. Lapsed teatasid, et nemad söövad rosinakohupiima ja nii on.
Lõunaks sõin munavõileiba, sest noorem laps tahtis. 
Õhtuks tahab vanem laps teha makaronilisi. Mul siin varuks kodust trenni ärapagemine ja siis chiadessert.
Põhimõtteliselt peaksin ma alustustuseks selle esimese päeva kuidagi ilma suurema negatiivse ja alandava tagasisideta või muude ekstsessideta üle saama elatud. Ei näe küll ühtegi takistust, et ma nähtamatu inimesena kedagi järsku huvitama hakkaks ja madalat profiili edasi ei suudaks hoida. Pool tabletti emotsionaalselt tuimaks tegevat ravimit on ju ikkagi veel menüüs.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s