fitlapblog

Ploomipovidlo

Nii ongi, et see on minu võidujooks. Teised võivad küll minuga koos joosta, aga keegi ei saa joosta minu eest. Aitäh, Matilda!
See on nagu orienteerumine. Kui oled end kaardilt maha tihedasse padrikkuse jooksnud, siis välja saad sa sealt ainult ise. Kõik, mida sa vajad, on ju kaasas. Pea eelkõige.

🙂

Seega ma otsustasingi eile vastu tuult lolliks minna, parajalt tugev tuul oli ju ka ning kääksutasin oma üksildaste südamete klubi ust lausa kolm korda. 
Kõigepealt Kompvek. Võõrast rahvast oli palju. Ilmselt see kampaania, millest kõik räägivad, aga mina mummugi ei tea, et kus ja mis.
Trenn ise oli asjalik. Nagu ikka plank, puuviljakauss…. Ja siis see tagasiastumisega kerepööre. Kõvemad vennad võtsid ketta ka kaasa, aga mina püüdsin lihtsalt tasakaalu hoida ja lugesin nagu viieline kaasa:” Jalg taha, raskus esimesele jalale, kükk, pööre, tagasi, üles, jalad kokku”. Jeah.
Kuna mul spinni jaoks veel liigeseid ei ole, läksin õhtul pilatesesse. See väike nunnu treener oli mind ükskord ammu juba kutsunud, nüüd siis julgesin teoks teha. Kes arvab, et see trenn on ju ainult mati peal pikutamine, võiks kõigepealt sinna “puhkama” minna ja pärast räägime. Arvuti taga kooldunud selg, lapikuks istutud kannikas… ja lisaks siis see, et olen tõesti nagu plastiliin. Vooli kuidas tahad, konte sees ei ole ja ise end hoida ei jaksa.
Aga et iile ikka täpp ka peale saaks, kihutasin sealt edasi kohe barresse. Ma ei hakka rääkima kui ilus treener seal on ja kuidas ta lendleb nagu liblikas. Minakene oli seal pigem nagu röövik, pea ka sobivalt sassis ja karvane.
Ma saan aru küll LesMills kontseptsioonist, et treener teeb asju näoga rahva poole peegelpildis ning vajadusel ütleb millist kätt ja jalga tuleb liigutada, aga minu aju seda ära ei noki. Kõik. Lühis. Enne kui mulle kohale jõuab, et millist paremat kätt ja kumba vasakut jalga liigutada tuleb on harjutus tavaliselt läbi saanud. Minu planeedil pole paremat ja vasakut. On kaks paremat ja kaks vasakut. Uksepoolne ja aknapoolne. Sinupoolne ja minupoolne. Juhipoolne ja kõrvalistujapoolne. Ja see ei ole aastatega üle läinud. Kurpkurp. Kaks korda ja hästi aeglaselt palun kogu seda poolsuse värki. Kuid sinna trenni lähen igatahes veel.
Ja Carmen võiks ka minna  See on midagi nii uut ja teistmoodi.

Täna hommikul, ma räägin! 4 senti keskelt peenem! Nagu niuhti! Jäta või hommikusöök vahele. Okok, ma tegelikult saan aru, et see on samasugune kujutelm nagu kõrbes miraaž. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s