fitlapblog

..71..64..jälle see mõtete lugemine

Kuidas rõõmustada koera? Õige! Soetage aktiivsusmonitor ja voila! Nagu peni su varju liikumist hommikul silmanurgast näeb, nii hakkab saba kohe koera liputama ja jalutusrihm tuuakse või kempsu järele.
Kohe on ju minek, noh. Mida ma veel mämmerdan ja passin, aru ei saa.
Eks ta toimib küll jah.
Ei taha ju iseendakest nii geffakeseks ka tunnistada, et ei saa nüüd 10 kilosammu ära astutud. Minu puhul see tähendab ikkagi väikest liikumisaktiivsuse tõusu. Nu ja kui saaks võimlemise ja ujumise ja rattasõidu ka veel kuidagi liikumise alla, võiks olla elu sama lill nagu Matilda tagaaias.
Kui nüüd spordililledest rääkida, onjueksju.
Aga egas elu ainult spordist koosne. Vahepeal tuleb ikka süüa ka ja sellega on mul ikka nutuselt. Sest ma ei oska eneses sellist tasakaalu leida, et lohutuseks TERVET, väidetavalt justkui perekonnale tehtud kooki ära ei söö.
No ja kooki peab meie majas ju ikka tegema, sest rabarber ju kasvab – niida või vikatiga. Muna ka kapis – no milles siis küsimus.
Ohjah.
Kuna mul pole vahepeal ette näidata mingeidki, isegi mitte kõige väiksemaidki edusamme mõtete lugemises, siis tülid lihtsalt tekivad! Kunagi ei arva ära, et millest sel korral. Väldi palju tahad. Püüa nii läbi, ette ja taha mõelda kui vähegi suudad, midagi läheb ikkagi.. ja ei saa poolel teel enam pidama kah kuidagi.
Väga väsitav ja äärmiselt kortisoolirohke tegevus. Õhtuks läbi nagu läti raha.
Ainult puhas hirm, et mis siis sel korral jälle valesti on läinud ja mida veel remontida tuleb. Ükski eelnev kogemus ka ei aita, sest üht ja õiget lahendust ju pole. Tagantjärgi osutub õigeks alati see tülivältimisvorm, mida ma parajasti ei kasutanud.
Vist peab veel mingeid raamatuid soetama. Ma tõesti lihtsalt ei saa aru, kuidas mul õnnestub sihukene äpu olla, et mitte midagi mitte kunagi ei ole piisavalt hea. Kuidas ma küll ei suuda inimese käitumist mingite märkide ja kehakeele ja ma ei tea veel milliste imeasjade läbi ette näha? Täielik müstika! 
Kuidas mul enesel õnnestub alati nii käituda, et sellest saab lugeda välja vaid rünnakut ja halvustamist ja kõike muudki negatiivset?
Aga vähemalt pole ma kogu selle kammaijaa peale rämedalt juurde võtnud.
Ok, alla võtnud ka pole.

Ja järgmine nädal hakatakse mind väidetavalt tööturule tagasi aitama ning mul tuleb enesele spetsialistide abiga mingi udupeen plaan koostada.
Loodetavasti pole see sama alandav kui kuskil puuõõnes tsakrate avamine.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s